Tanie MSP a 2 konsole i 1 bonusowe pytanie

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanie. Mam 2 konsole, online i offline, ostatnio chcialem przeniesc profil z offline do konsoli online ale konsola go nie widziala (nie wiem czy dlatego ze moj dash na OFF jest przed aktualizacja AP25 w kilku grach, ON ma aktualna). Jednak po odzyskaniu GT i skopiowaniu np. tych 2 darmowych gier Arcade to one dzialaja mi na konsoli OFF mimo ze GT jest nowszy (mam tam wiecej GS). Pytanie: czemu konsola nie widziala mojego aktualnego profilu OFF (konto jest XBL od 5 lat :))? Pobranie darmowe rzeczy na konsoli ON z odzyskanego profilu dzialaja mimo ze nie pobieralem ich konta ktorego uzywam OFF. Rowniez nie bylo w zaden sposob uszkodzone przez fale banow dawno temu.

Drugie pytanie o MSP i 2 konsole
Interesuje mnie zakup takich punktow dla gier ARCADE - pytanie brzmi co musze zrobic by korzystac z nich na konsoli OFF? Mam wpiac swoj HDD i odzyskac GT z Allegro i pobierac wszystko na moj dysk na konsoli z Live? Pobrac, przelaczyc dyski, zalogowac sie na profil z Allegro i grac?
Przy okazji jesli mam pobrane 10 gier Arcade, skasuje je bo skonczylem i zajmowaly miejsce to potem by grac w nie ponownie wystarczy ze pobiore Triale z sieci a konsola sama przestawi mi na Full bo profil ma zapisane ze taka gra jest kupiona?
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
ponawiam bo wazne :)
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
????
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
???
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Co do konta z punktami. Pobrane gry są przypisane do konsoli więc jak przełożysz HDD do innej konsoli gry nie będą działać :)
Jedynym sposobem uruchomienia tych pobranych gier jest przeniesienie licencji na 2 konsolę ale musisz ją podłączyć do XBOX LIVE :)
 

Do góry Bottom