Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

domciok13

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Potwierdzono ,że Tekken 6 wyjdzie na Xboxa-360 w tym samym czasie co na ps3
JUpi, rządzimy!
 

Z0M0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Zajebiaszczo ta gra ma w sobie takie coś..
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

sony traci kolejne exclusivy, juz mowi sie o tajemniczym projekcie mgs existence, glowe daje ze to bedzie rozszerzenie mgs 4 i to jeszcze na X klocka
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

domciok13 napisał:
Potwierdzono ,że Tekken 6 wyjdzie na Xboxa-360 w tym samym czasie co na ps3
JUpi, rządzimy!
a może powołasz się ja jakieś źródło ?
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Zacznijmy od wielkiej sensacji. Mamy oczywiście na myśli oficjalną zapowiedź Tekken 6: Bloodline Rebellion w wersji na konsolę Xbox 360. Gra ukaże się na rynku jesienią 2009 roku. Powyższa data odnosi się także do edycji na PlayStation 3 (potwierdziła to firma Namco Bandai będąca producentem gry), co sugeruje, że dotychczasowy projekt Tekkena 6 nie spełniał oczekiwań na tyle, by trafić do sprzedaży pod koniec 2008 roku. Nie to jest jednak najważniejsze – liczy się to, że PS3 straciło jeden ze swoich najmocniejszych tytułów na wyłączność. Pozycja Tekkena na platformach Sony była na tyle mocna, że niemal każdy gracz utożsamiał tę bijatykę właśnie z nimi. Z dziennikarskiego obowiązku przypomnijmy jedynie, że plotki na ten temat pojawiły się już w lipcu bieżącego roku.
gryonline
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Kurde no :D Kolejna mocna gra na konsole SONY wychodzi na Xbox'a coś czuje że MGS 4 bankowo wyjdzie na xbox'a.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

hahahahhaha
hahha :)
Chyba każdy posiadacz X360 bardzo się ucieszył czytając to :) Ja ps2 miałem głownie ze względu na Tekena, GoW no i GT4 :)
Super gry, każda rewelacyjna... Chciał bym jeszcze żeby MGS, GT oraz God Of War wyszły na X`a...Z tymi dwoma ostatnimi będzie ciężko :p Ale nawet mi się nie śniło kilka miesięcy temu o Tekenie :p Więc kto wie kto wie
 

tonyjaa

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

LOL, GT i GoW to gry które robią wewnętrzne studia Sony, więc mogłyby wyjść na X360 dopiero kiedy Microsoft przejąłby koncern Sony ;)
 

PUMBA-20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Wooooow nie myslalem ze kiedykolwiek tego doczekam ;D juz nie moge sie doczekac giercy!
 

djatak

Świeżak
Świeżak
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Pięknie!!! - kolejny cios dla SONY i cieszę się z tego niezmiernie chociaż mam nawet jeszcze PS2!
Hahahah jak fajnie! :) będzie można wkońcu zagrać w Tekken'a na xboxie.
Być może mogą być odrębne bonusowe postacie tak jak miało to miejsce w Soul Caliburach (wkońcu to ta sama firma - NAMCO BANDAI ) :)
Chyba wkońcu zauważyli że na PS3 się zbyt nie dorobią ;)
 

Korsak

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Właśnie przez Tekkena miałem dylemat jaką konsole kupić czy PS3 dla ciekawych produkcji japańców czy X'a z powodu ceny i mieć nadzieję że Namco się zdecyduje wydać tą grę na X'klocka. To jest jak zwieńczenie moich MARZEŃ:D!!
 

Sysiur

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Tekken 6 na x-a :D :D
NIeno dla x to dobra wiadomosc a dla p-s-o wiczow poraszka :D:d
X-360 zadzi i tak ma zostac;d
A wiadomo kiedy wyjdze>?
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Sysiur napisał:
Tekken 6 na x-a :D :D
NIeno dla x to dobra wiadomosc a dla p-s-o wiczow poraszka :D:d
X-360 zadzi i tak ma zostac;d
A wiadomo kiedy wyjdze>?

przepraszam ze nie na temat ale ręce opadają jak ktoś nie umie pisać wyraźnie po polsku.
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

To jest przykre...ja rozumiem ludzi mających ps3, i wydających kupe kasy na gry i konsolę. Rozumiem ich niechęć do x'a, ale nie rozumiem już wypowiadających się tutaj o tekkenie. To że ps3 utraciło wyłączność do niej nie znaczy że sony padnie, czy xbox jest lepszy. Wiem że każdy lubi sie tu dowartościowywać że ma lepszą konsole, ale bez przesady :D
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

sony ma juz tylko tak naprawde gow3, gt5 i killzone2
microsoft jest po prostu lepszy nie ma co sie klocic ilosc jego exlusivow jest o wiele wieksza w tym momencie. po wiesciach ze tekken 6 bedzie na x-a nie widze sensu w zakupie konsoli sony
a pozatym mgs 4 tez wyjdzie na x-a ... pamietacie jak byly pierwsze wątpiliwosci czy tekken 6 pojawi sie na klocka ? a pamietacie jak byly wątpliwosci czy gta 4 pojawi sie na pc ? no wiec takie wątpliowsci sie ostatnio spelniają. ogolnie rzecz biorąc sentyment do sony jest za swietne psx i ps2 ale ps3 to wpadka. szkoda
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

zabierzmy im KL3 i możemy grać ;]
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

http://www.valhalla.pl/galeria2864-Pierwsze-fotki-z-Tekken-6-na-konsoli-Xbox-360.html

Tutaj coś na temat :d takie małe zapieczętowanie vr na xa
 

sivy84

Świeżak
Świeżak
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Witam. No to pięknie szkoda mi trochę Sony że traci swój tytół, bo jakby nie patrząc wychowałem się na niej. I pewnie nie tylko ja, ale cóż poradzić taki dziś rynek kto da więcej ten wygrywa, pozdro.
 

soql

Świeżak
Świeżak
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Ja się z Tekkena jakość szczególnie nie cieszę... Jedyna radość to fakt, że chłopaki z M$ dbają o swoich graczy i podkradają kolejne exclusive'y dla Sony. Ja już czekam tylko na MGS4
 

juzek69

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tekken 6; Officialnie Potwierdzony,

Informacja o tym, że Tekken 6 wyjdzie także na x360 jest po prostu świetną wiadomością . Jestem wielkim fanem tej serii ale kupiłem x360 a nie PS3 i myślałem że nie pogram sobie w tą bijatykę. A teraz wiem że jednak zagram. Ta gra jest świetna . o wiele lepsza od VF 5 :D
 

Do góry Bottom