Tekken 6

SzpadyzorPL

Banned
Wypowiadajcie się , co myślicie , czy będzie to "coś" czy lipa z wielką nazwą ...

Tekken 6 Video Game, Preview HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Gra na pewno będzie wielkim hitem i będzie dobrze zrobiona ale jak zwykle musi być jakiś kłopot. Chodzi mi o naszego pada. No do bijatyk to on się nie nadaje :p. Jeżeli stworzą jakiś alternatywny kontroler to będzie git malina :D.
 

sp0q

Użytkownik
Użytkownik
Czy ja wiem, w Soul Calibur nie grało się tak strasznie. Sądzę, że to jedynie kwestia przyzwyczajenia. Na pewno będzie łatwiej wyprowadzać ciosy, których podstawą jest pełen obrót na padzie kierunkowym.
 

ocb1988

Użytkownik
Użytkownik
W tekena Grałem od samego początku od 1 serki Gra jest Kozacka Fakt faktem zgodzę się że z padem może być kłopot ;) sam mam teraz x boxa i cieszy mnie myśl że juz niedługo będzie pozdro
 

black121

Banned
Jak dla mnie nie jestem fana tekkena ale sadzę że gra będzie dobra chodź jak dla mnie tekken to odgrzewane kotlety zbytnio nic innowacyjnego w nim nie jest tylko sama bijatyka chodź nie grałem w tekkena 5 więc nie mogę powiedzieć ale jak grałem w tekkena na psp i tekkena 3 to różnicy aż tak wielkiej nie widziałem
 

ni3dzwi3dz

Użytkownik
Użytkownik
Czemu pad sie nie nadaje? Wg mnie bedzie dobrze ;)) wie ktos kiedy bedzie do pobrania ? Chodzi mi czy przed premiera jakos bo pobierac u mnie i tak bedzie sie tydzien...
 

chucki89

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak grałeś w tekkena na psp to grałeś też w tekkena 5, ciesz się że próbowałeś tekken 4 bo był najsłabszy
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Ale tak na serio to nie można za dużo wymyślić w grze z tego gatunku. Tekken jest klasyką samą w sobie i nawet jeżeli byłby dokładnie taki sam jak tekken2/3 to i tak będzie piękny. Eksperymentowanie z takimi grami nie wychodzi za dobrze, np. tekken tag był tragiczny...
 

Partyzant

Użytkownik
Użytkownik
np. tekken tag był tragiczny...
To Twoja opinia z którą ZUPEŁNIE się nie zgodzę, to gra w którą żeby pograć jak PS2 kosztowała ponad 2 kafle zostawiłem w kafejce równowartość Dreamcasta, cudowna grafika jak na tamte czasy, hektolitry miodu, jeden z najlepszych soundtracków w historii serii, dla mnie ta gra to klasyka. Cioraliśmy w nią nawet po premierze Tekkena 4 (w którym nie istniały chyba gwarantowane juggle, ot raz coś siedzi raz nie - porażka). Jedyna wada - wersja PAL była tragicznie wolnaaaa.
 

Socjo

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Co tu pisać ta gra jest wielka (razem z MGS) i tyle, nic tego nie zmieni. W tą gre po prostu trzeba zagrać aby to poczuć. Najlepsze mordobicie na zawsze. Pozdrawiam
 

nowak122

Użytkownik
Użytkownik
teken6 będzie bardzo dobry, z tym padem jakoś wytrzymamy, kiedy jest oficjalna premiera ??
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Co wy się czepiacie tak tego pada. Pad jak pad nie robi się jego (oryginalnego) specjalnie dla bijatyk. Robi się pod każdy typ gry. A jak wyjdzie jakiś pad specjalny do Tekena6 to i tak będziecie żałować kasy
 

sebi997

Użytkownik
Użytkownik
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
tekken juz jest w sieci ;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
I podobno ma wave4 ;)
 

nowak122

Użytkownik
Użytkownik
kurde obyś nie miał racji ;] bo wtedy już active.iso będe musiał używać ;d
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Póki co w sieci chyba jest wersja NTSC i jest ona na wave4, więc i PAL będzie...
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
mam pyatnie bo zabardzo nie obczajam jescze z tymi wave .
Jeśli mam extreme 1.51 to musze tez uzywac tego activate.iso czy nie do Tekkena 6?
Jeśli musze to moze ktos napisac jak to mniej wiecej zrobic i o co w tym chodzi.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz hitachi to nie.
 

Do góry Bottom