Telefony dotykowe.

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam Samsunga Delphi (Dotyk+QWERTY) i jestem niezadowolony... Kupiłem go z powodu braku większej ilości gotówki. Chciałem mieć nowy telefon ponieważ moja 6300 mi się znudziła. No i mam... Telefon dla gimnazjalistów... Soft potwornie zubożały, zacinająca się QWERTY. NIE POLECAM!
 

Suliga009

Świeżak
Świeżak
A co chłopaki myślicie o nokii 5800XM?
 
L

livingfear

Guest
Ja mam Nokię 5530 XM
i mogę z całą odpowiedzialnością polecić telefon,
dla mnie bardzo dobrze reaguje na dotyk,jest w przystępnej cenie i ma świetnego,
według mnie symbiana 5 Edycjii.
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak jak napisał Livingfear, zarówno Nokia 5800 xm jak i 5530 xm, to przyzwoite telefony (dokładnie Symbian ver.9.4) od strony technicznej zarówno jeden jak i drugi daje radę, dotyk chodzi bez zarzutów, bateria jak to w nokii trzyma przyzwoicie, nic się nie zawiesza nic nie zwalnia (chyba że na siłę zajeździsz symbiana) ale jak nazwa wskazuje są to telefony muzyczne więc od strony multimedialnej są nieco okrojone.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak.
Suliga009 nie zrób tego błędu i nie kupuj szajsu. Do 800zł mozna z powodzeniem kupic uzywanego iPhone'a 3G. Prędkość iphone os nie ma konkurencji. wszystkie telefony z symbianem, windowsem to muły w porównaniu z tym. Do tego rewelacyjny wyswietlacz, wyrażny nawet w słońcu, masaaa!!! aplikacji i gier. Tym wszystkim miażdży konkurencję.
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Powiem tak.
Suliga009 nie zrób tego błędu i nie kupuj szajsu. Do 800zł mozna z powodzeniem kupic uzywanego iPhone'a 3G. Prędkość iphone os nie ma konkurencji. wszystkie telefony z symbianem, windowsem to muły w porównaniu z tym. Do tego rewelacyjny wyswietlacz, wyrażny nawet w słońcu, masaaa!!! aplikacji i gier. Tym wszystkim miażdży konkurencję.

Prędkość Iphonea nie ma konkurencji? a to dobre:D tylko że porównaj sobie szybkość Iphonea 3G a Iphonea 3G s,3Gs nie kupisz za 800zł. wersja S to dobiero burza, 3 G jest zauważalnie wolniejszy co nie oznacza że jest to świetny telefon, natomiast rozśmieszyłeś mnie twierdzeniem że I phone nie ma sobie równych i wszelkiego rodzaju telefony na Symbianie i Windows mobile to "szajsy i muły" to teraz porównaj sobie HTC Hero albo nokię N 97 z I phonem i zobaczysz co w tym starciu okaże się mułem. Z szacunkiem pozdrawiam!
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
mailna, symbian 9.4 to azjatycka wersja symbiana 9.5.

Ja z całym impetem też polecam 5800XM. Świetny telefon w przystępnej cenie i symbian :p

Telefony z WM teraz nie mają okazji do mulenia jak zaczynają wychodzić z 1Ghz procesorem, czyli ok. 2x lepszym od iPhone.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Przed zakupem iphone'a testowalem htc i samsunga. Delikatnie mówiąc rewelacji nie ma. A ile kosztuje dobry htc?

W klasie do 800zl nic lepszego od iphone'a nie ma.
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
używam HTC HD2-dla mnie nic lepszego w tej chwili nie ma,no ale za 800 to nie ma co marzyć nawet za używkę
 

Do góry Bottom