Telewizor dla Xbox One

luckyluck

Świeżak
Świeżak
Moim zdaniem wystarczylby ci do slimki
slimki?=S zgaduje :p

Ostatnia edycja:

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dziękuje ci bardzo teraz już wiem czego mi potrzeba, po prostu poczekam i dołożę :)
Problem jest taki że szukając różnych modeli nigdy nie jest podana informacja o kolorach oraz Input lag a zgaduje że sprzedawca w sklepie takich informacji nie posiada.

PS: TV będzie do Xboxa One s.
To tak na szybko, po pierwsze jak kolega napisał wyżej, do X1S wystarczy, po drugie gdybym miał brać to już tego:

https://www.morele.net/telewizor-samsung-ue40nu7192uxxh-4241444/

Rozumiem, że okolice 1600 zł to Twój budżet. Tak więc:
1. Jest tańszy
2. Seria 7 jest dużo lepsza niż 6
3. Wersja NU jest lepsza od MU
4. Ma HDR

Nie chce mi się grzebać, ale za tę cenę chyba nic lepszego nie dostaniesz, to już kawał telewizora do Slima.

Binolt

Świeżak
Świeżak
1. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1.6m
2. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
3. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Po prostu żeby gry chodziły płynnie czyli input lag na dobrym poziomie i dobre kolory :)
4. Preferencje co do wielkości? 32-40 kierował bym się bardziej do 32
5. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 1000 +/-
6. Przeznaczenie: gry na Xbox one s

Wiem, że przedstawiona kwota jest bardzo mała ale niestety nie posiadam więcej, liczę na waszą pomoc.:)

w tej cenie najlepszym rozwiązaniem by było HD Ready ale obawiam się, że jakość będzie słaba oraz opóźnienia będą widoczne.

PS: HD Ready poradzi sobie z Xboxem One s?

Ostatnia edycja:

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak

Binolt

Świeżak
Świeżak
ktoś coś podpowie ?

Binolt

Świeżak
Świeżak
1. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 1.6m
2. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
3. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Po prostu żeby gry chodziły płynnie czyli input lag na dobrym poziomie i dobre kolory :)
4. Preferencje co do wielkości? 32-40 kierował bym się bardziej do 32
5. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 1000 +/-
6. Przeznaczenie: gry na Xbox one s

Wiem, że przedstawiona kwota jest bardzo mała ale niestety nie posiadam więcej, liczę na waszą pomoc.:)

w tej cenie najlepszym rozwiązaniem by było HD Ready ale obawiam się, że jakość będzie słaba oraz opóźnienia będą widoczne.

PS: HD Ready poradzi sobie z Xboxem One s?
Ktoś coś podpowie? np taki model: https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-samsung-led-ue32n5002,id-1173966 ?

Ostatnia edycja:

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam prośbę do forumowiczów w tym temacie raczej jestem laikiem a potrzebuję nowy monitor do komputera i konsoli. Możecie coś zaproponować ? budżet 2000 zł.

Nie gram na TV, TV jest dla żony a mi wystarcza monitor wpięty w komputer i konsolę, łatwo się przełącza z jednego na drugie :)

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tu jest ciekawy monitor 32' https://www.morele.net/monitor-philips-328p6aubreb-00-1794607/

Matryca 10bit, paleta kolorów 99% AdobeRGB, 100% sRGB, HDR 400 czyli coś tam widać ale to raczej chwyt marketingowy, 4ms, matryca IPS, 2560x1440.

Sam się nad nim zastanawiam ale wolałbym 1080 27' lub 4k 27'

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Tu jest ciekawy monitor 32' https://www.morele.net/monitor-philips-328p6aubreb-00-1794607/

Matryca 10bit, paleta kolorów 99% AdobeRGB, 100% sRGB, HDR 400 czyli coś tam widać ale to raczej chwyt marketingowy, 4ms, matryca IPS, 2560x1440.

Sam się nad nim zastanawiam ale wolałbym 1080 27' lub 4k 27'
No chyba ja że trochę mniejszy bo myślałem max 27',obecnie mam i gram na 23,5 lecz powoli jego dni są policzone, staruszek powoli swoje humory ma.

Myślałem o takim szczerze mówiąc https://www.morele.net/monitor-samsung-u28e850r-1145811/

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też mnie odpycha jego wielkość gdyby nie to to już dawno bym go kupił, na moim biurku mieszczą się idealnie dwa monitory 24'. Ten monitor w tej cenie jest po prostu killerem, gdzieś wyczytałem że tę samą matrycę montuję Dell w monitorze za 2/3 razy tyle.

Monitor który dałeś jest spoko 4k, 1ms tylko tyle że to TNka czyli słabe kolory. Lepiej byłoby coś na VA kupić.

Tak w ogóle masz XOX że w 4k idziesz ?

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam One S, ale wiesz monitor nie kupuje na kilka miesięcy tylko pewnie bedzie na lata, jak ten który teraz używam, a po drodze kto wie co do niego bedzie wpinane, czy nie lepiej teraz kupić coś droższego a perspektywicznego ?

adamek9995

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panie i Panowie, posiadam od miesiąca xOne X i zamierzam kupić TV z 4K i znalazłem ciekawą ofertę na Samsung UE65NU7472 co myślicie o tym połączeniu? Wart ten telewizor zainteresowania? Obecnie najlepsza cena za niego to 3500zł gdzie normalna cena jest w granicach 4800-5800 jak sprawdziłem w necie.

Myślę jeszcze nad Soundbarem ale czy to warte uwagi w ogóle? Obecnie mam 5 letnie kino domowe 5.1 LG i nie wiem czy ta zamiana będzie na lepsze czy na gorsze i mam tu na myśli samą jakoś dźwięku ale i praktyczność, bo jednak soundbar nie ma możliwości odtwarzania CD/DVD, i jest generalnie mniejszym zestawem niż kino domowe.

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja posiadam 55nu8072 i jestem mega zadowolony cena coś w okolicach 3700 hdr jest już namacalny widać

kamcio100

Użytkownik
Użytkownik
Tak sie zastanawiam, posiadam monitor LG 27UD68-W 4K , i nie w pełni on obsługuje Xboxa , i mam pytanie, czy jest jakiś może monitor z HDR 4k, lub TV który będzie lepszy niż mój obecny ? Tak do 2tyś i tak do 32" ? Czy teraz już wszystko robione jest od 49" w góre ?

fortune

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Do 3 tys polecam Philips 7303.

Andrzejgopr

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ludziska :D

Chciałbym się dowiedzieć czy ten telewizor 55PUS6503 pasuje do konsoli? I czy nie będą jakieś nie wielkie opóźnienia ,,input lag" ?

hunter45pl

Świeżak
Świeżak
Polecam tv panasonic 65fx950 ,55fx780 i 55fx700.
Według producenta "input lag" 21 i tak jest.
HDR robi robotę...niżej fotki:(gra Re2 Remake)

bez hdr

3841

hlg (w niektórych grach widac efekt ale bez szału)

3842

hdr włączony (w panasonic jest to nazwa PQ)

3843

Do góry Bottom