Telewizor dla Xbox One

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Siema,
Powiedzcie mi, czy TV z 720p będzie dobrze ogarniał grafikę jaką oferują gry na nowej generacji? Oczywiście rozumiem, że Full HD będzie najlepszym wyborem, ale dysponuję aktualnie sprzętem o rozdzielczości jak wyżej wymieniona.
Zainwestowanie w nowy Telewizor będzie konieczne?
Pozdro
P.S. Sorry jak już był taki temat...
 

Hasted

Banned
Użytkownik
Świeżak
Witam
nie bedzie konieczne jezeli Tobie nie bedzie przeszkadzac nizsza jakosc ;) Tv musi jedynie posiadac Wejscie Hdmi .
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja mam 32 cale w 720p i jest OK. Więcej cali może mieć wpływ na różnicę w rozdzielczości.







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Miałem tv 26 cali 720p hd ready, teraz mam 40 cali full hd i widać różnicę.
 

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@ManyPL właśnie chcę kupić też 40'', albo 37'' Full HD. Wiem, że XOne ma gorszą grafikę niż PS4 oraz PC, ale jakoś mnie grafika mniej obchodzi z reguły, oczywiście miło jest popatrzyć na ładne widoki, ale można sobie to odpuścić dla grywalności. Jak znajdę Full HD w fajnej cenie to wezmę, bo 32'' 720p może na początek będzie OK, ale po czasie pewnie będzie brakować.
Dzięki Panowie.
 

kunis6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@ManyPL Wiem, że XOne ma gorszą grafikę niż PS4 oraz PC
Grafika na X0 jest taka sama jak na PS4 tylko rozdzielczosc jest inna tyle.
 

RudyOLB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja gram na monitorze od ASUSa 27 cali 1080p i jest git.
 

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W drugą stronę też jest nie a dobrze. Mam telewizor 50 cali i nie wiem czy tyczy się to wszystkich gier, ale w Battlefield 4 i Watch Dogs dokuczają mi powierzchnie skośne. Wiecie co mam na myśli?
Jak coś jest na ukos, to piksele tworzą takie schodki, zauważalne w tej częstotliwości. Na komputerze mógłbym pobawić się ustawieniami rozdzielczości i antyaliasingu, ale tutaj jedyne co można zmienić w grafice to jasność obrazu (to mnie trochę w konsolach irytuje).

Mam też platformówkę Max The Curse of Broterhood i tam albo się tego nie odczuwa, albo jakoś lepiej to wygląda.
Dlatego przymierzam się do jakiegoś osobnego, mniejszego telewizora, bo ten "efekt" mi bardzo dokucza.
 

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@DarekJ jakbym kupił telewizor o przekątnej 50'' to nie miałbym połowy ściany w moim malutkim salonie. :D
Dla tego własnie myślę nad jakimś fajnym LCD, albo LED 37'' lub 40'', bo wydaje mi się, że to będzie optymalnie, zwłaszcza, że chcę również zakupić kierownicę Logitech G920 i pobawić się w Forzy i inne tego typu "ścigałki".
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja


Ja mam teraz 47 cali a po nowym roku chce wymienić na 55 bo 47 już jest dla mnie mały:)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Shady ss

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja mam LG 42" full HD i jestem mega zadowolony, dałem jakieś 1400zl kilka miesięcy temu. Ale gdybym miał więcej kasy to pchalbym ile tylko bym zmieścił takie 55-65 tez bym upchal jakos

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@sweeterek i nie masz tego problemu który opisałem?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie mam czegoś takiego.
Wszystko elegancko... Jedyne co mnie wnerwia w porównaniu z poprzednim tv to jakość kolorow.
Poprzednio miałem Panasonic Viera,teraz LG i kolory niebo a ziemia

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Od jakiegoś czasu mam Sony KDL 48W705C cóż obraz żyleta, input lag najniższy na rynku , kolory 4:4:4 bajka nic tylko grać :D

EDIT: mój poprzedni tv miał 3D i co - g... nie interesuje mnie ten przereklamowany bajer ;D
 
Ostatnia edycja:

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Miałem brać sony ale głupi zajaralem sie 3d ktorego i tak nie uzywam:)
Wtedy jak kupowalem goly sony byl w cenie lg z 3d :p

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
(...)
Wtedy jak kupowalem goly sony byl w cenie lg z 3d :p
Teraz jest podobnie :)
 

rozrywkowy

Świeżak
Świeżak
w 3d fajna jest jedynie opcja dual play, a tak to nie ma sensu przepłacać
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie no jest wkręt w 3D np bajki Disneya no ale ile można oglądać bajki:-D

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
LG TV to najniższa półka , cena nie idzie w parze z jakością.







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie przesadzaj z najniższą półką.
Połowa telewizorów na naszym rynku jest na podzespołach LG,PHILIPS.
Co wyróżnia lg ze cena tv z 3D jest niższa?
Np to że jest inna technologia a3D.
Ja osobiście nie uważam lg za niższa półkę w przypadku tv,w przypadku telefonów tak ale nie rv

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom