Telewizor do xbox series x

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No teraz tak mam, wszystkie kable lecą za szafką i strach odsuwać i zobaczyć jakie tam pająki wyjdą hahahaha :D

Jakieś nowości chyba :p

Ktoś coś wie o tym ? :)

Ostatnia edycja:

viviusek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jeżeli patrzycie telewizory to zerkajcie na obsługiwane standardy przez złącza HDMI ;) np ja mam 55OLED803 Philipsa i niestety żadne ze złączy nie obsługuje @120Hz w 4K. Na początku myślałem że to wina przewodu HDMI, więc kupiłem wersję UltraHDMI i niestety dopiero później doczytałem, że to wina samego TV...

Wyrzyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

z tego co tutaj piszą to nie posiada portów Hdmi 2.1 … wiec pod nową konsole raczej tak średnio.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czyli króluje LG narazie :) Do końca roku na pewno będę coś brał, budżet mam 7K, ale mogę go trochę nagiąć, więc jeśli macie jeszcze jakieś propozycje, to piszcie. Jeszcze z 2,5 miesiąca zostało :)

suki

Użytkownik
Użytkownik
No no proszę to u nas jak w Ameryce na bogato. Co tam 7K szukaj za więcej ;)

EDIT:

Wystarczyło dać dodatkowe wyjście DP i było by po kłopocie.
Ten badziewny system w xsx nie potrafi nagrać HDR w innej niż 4K rozdzielczości a max może zapisać 30 sekund jeżeli jest ustawiony dysk przechwytywania na wewnętrzny ssd.
Do tego przesył pliku do usług Xbox konwertuje klipu do FHD.
HDR 4K wysyła tylko że zrobionych zrzutów ekranu. No cóż... Trudno może następnym razem hehe

Ostatnia edycja:

Wyrzyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli ma być 65 cali i Oled to jak nie jakaś mega promocje na Sony (kody pracownicze itp) to LG "C" nie będzie miało konkurencji i tutaj nie ma co wymyślać koła na nowo. 120 Hz, Oled, Hdmi 2.1 ... wszystko to co wymagają konsole nowej generacji, do tego super obraz oczywiście jak sie ma jakiś przyzwoity sygnał bo w TV w sd to trochę średnio wygląda albo ja nie umiem ustawić żeby wyglądało lepiej :)

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wyżej koledzy pisali, że seria B też jest jak najbardziej ok ;) Czy musi być ta C ? :)

Wyrzyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Model wyboru tv zależy głównie od budżetu jaki sie na niego posiada. Jeśli mówimy o 7k to po co patrzeć na gorsze modele ? Czy jest sens wydawać 7k na tv na to pytanie trzeba już odpowiedzieć sobie samemu.

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli ma być 65 cali i Oled to jak nie jakaś mega promocje na Sony (kody pracownicze itp) to LG "C" nie będzie miało konkurencji i tutaj nie ma co wymyślać koła na nowo. 120 Hz, Oled, Hdmi 2.1 ... wszystko to co wymagają konsole nowej generacji, do tego super obraz oczywiście jak sie ma jakiś przyzwoity sygnał bo w TV w sd to trochę średnio wygląda albo ja nie umiem ustawić żeby wyglądało lepiej :)
w życiu nie kupię i nie polecę żadnego produktu od Sony, serio. Ich telewizory to mega kupa i obecnie jeśli miałbym polecać markę to LG albo Samsung

Wyrzyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mialem Samsunga, mialem Sony … Samsung smiga dalej a Sony jest spakowany w pudelko żeby wynieść do jakiegoś znachora od TV bo matryca dostała jakiś pasów, a ostatnio jak podłączyłem to nic juz nie ma. Ale nie zrazilem sie do marki Sony, bardziej do Samsunga gdzie ich wsparcie-aktualizacje kończą się po 2 latach. Teraz mam LG, jak jest dobra cena i tv spelnia moje wymagania to marka raczej nie ma dla mnie znaczenia. Popsuć może sie wszystko.

Do góry Bottom