Telewizor do xbox series x

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem na promce w Media Expert za 6669 model 65C11B czy coś takiego + słuchawki LG Tone Free FP8E gratis :p (jeśli ktoś chce słuchawki, to mogę pogonić, bo nawet nie otwierałem i wiem, że nie będę ich używał, wolę te z Apple).
TVik super, niestety dalej w pudle, bo trwa remont i zostawiłem go na nowym mieszkaniu (szkoda było go targać na stare i potem przenosić jak mam się przeprowadzać w styczniu :p). Dzisiaj go z żoną podpiąłem do prądu, żeby zobaczyć, czy w ogóle działa, bo do tej pory tylko sprawdzałem matryce przy kurierach, czy nie rozwalili :p

Wrażenia z pierwszego włączenia - myślałem, że się osikam ze szczęścia jak zobaczyłem jak świeci napis WebOS hahhahahaha :D Nowy Rok na pewno będzie udany, nawet mi się nie chce odpalać gier na starym TV, bo może lepiej pograć już na nowym :D Na pewno jakąś relację napiszę jak już będzie stał i będzie podpięta konsola. Dla mnie to i tak jest skok technologiczny niczym Xbox Classic ---> Xbox One X, bo zmieniam z prawie 11 letniego 40" Samsunga HDTV :p

Attachments

Wyrzyk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo dobry wybór :) 65 cali w oledzie zrobi taką robotę że napewno będziesz zadowolony. Elegancki prezent świąteczno-noworoczny Ja jak przyniosłem do domu to 3h oglądałem jakieś filmiki na youtubie 4K, 8K i szczękę zbierałem z podłogi :) Daj znać jak poogarniasz sobie już podłączenia itp i poobcujesz trochę z tym TV :)

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem na promce w Media Expert za 6669 model 65C11B czy coś takiego + słuchawki LG Tone Free FP8E gratis :p (jeśli ktoś chce słuchawki, to mogę pogonić, bo nawet nie otwierałem i wiem, że nie będę ich używał, wolę te z Apple).
TVik super, niestety dalej w pudle, bo trwa remont i zostawiłem go na nowym mieszkaniu (szkoda było go targać na stare i potem przenosić jak mam się przeprowadzać w styczniu :p). Dzisiaj go z żoną podpiąłem do prądu, żeby zobaczyć, czy w ogóle działa, bo do tej pory tylko sprawdzałem matryce przy kurierach, czy nie rozwalili :p

Wrażenia z pierwszego włączenia - myślałem, że się osikam ze szczęścia jak zobaczyłem jak świeci napis WebOS hahhahahaha :D Nowy Rok na pewno będzie udany, nawet mi się nie chce odpalać gier na starym TV, bo może lepiej pograć już na nowym :D Na pewno jakąś relację napiszę jak już będzie stał i będzie podpięta konsola. Dla mnie to i tak jest skok technologiczny niczym Xbox Classic ---> Xbox One X, bo zmieniam z prawie 11 letniego 40" Samsunga HDTV :p
Brawo. Będzie Pan zadowolony jak to mawiał klasyk.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze tylko kupić XSX do kompletu i z głowy, ale to pewnie po remoncie, bo żona marudzi, że najpierw meble :D

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
Jest coś obecnie lepszego w granicach 6k od tego do XsX? QE55QN91AAT 55
ps: nie większy niż 55cala

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
TV zacny. Sąsiad posiada. Przesiadł się z Leda na ten model. Bajka mówi.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Do 6K i 55" to tylko OLED :)

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za odzew