Telewizor HD READY 1080p

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio kupilem sobie Panasonica 42", ktory posiada HD READY. W opcjach konsoli mam mozliwosc ustawienia rozdzielczosci ekranu 1080p. czy to mozliwe,zeby ekran hd ready odtwarzal obraz w tak wysokiej rozdzielczosci?z tego co wiem 1080p to FULL HD, a zawsze myslalem ze HD READY to 720p max.

@ przy zmianie rozdzielczosci, telewizor wyswietla informację, ze gram w 1080p.

@btw tez sie wam czasami tnie przy grze 1080p?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
1080p odpalisz, powinien byc brzydszy obraz niz na 720p.
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Mi nie tnie przy 1080p
 

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez gralem u siebie na tv LG 32 z hd ready na rozdzialce 1080p poki kabel vga nie przyszedl i wszystko piekne smigalo, zero scinek.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
kurde ludzie. to tak jakbyscie ustawili sobie glosnosc na 1000db w glosnikach ktore maksymalnie graja na 100. pomyslcie logicznie. jakby wam telewizor odpalal 1080p to nie bylby chyba oznaczony jako hd ready nie? najlepiej ustaw na sugerowana rozdzielczosc albo na 720p jesli masz hd ready.
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
a nie lepiej na 1080p nastawić skoro masz tv 42'. ja mam 32' i różnicy w hd a full hd nie widzę i nastawiłem na hd;) nastaw na hd bo przy tv większym niż 32' to już powinieneś na full hd nastawić.
 

tomaszek007

Użytkownik
Użytkownik
tnie sie bo masz hd ready
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
a nie lepiej na 1080p nastawić skoro masz tv 42'. ja mam 32' i różnicy w hd a full hd nie widzę i nastawiłem na hd;) nastaw na hd bo przy tv większym niż 32' to już powinieneś na full hd nastawić.
ale on NIE MA TV FULL HD!
 

tomas89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak sie posiada telewizor HD Ready to można ustawić rozdziałke 1080i a nie p. prawidłowa rozdzielczość dla Twojego tv to oczywiście 720p :)
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
to nastaw na 720p i git
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
daj 1080 i daj xbox automatycznie będzie zbijał do 720 więc nie ma różnicy .
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
Jak sie posiada telewizor HD Ready to można ustawić rozdziałke 1080i a nie p. prawidłowa rozdzielczość dla Twojego tv to oczywiście 720p :)
kolego mam zdjecie zalaczyc?

gra tnie sie w FC2 na 1080p. chociaz sam nie wiem czy gra dziala w tej rozdzialce
\\a tu cytat z wiki
pecjalnie dla odbiorników telewizyjnych zaprojektowano podobne logo HD TV - urządzenie, aby je otrzymać, musi spełniać takie same wymagania, jak dla otrzymania logo HD ready. 30 sierpnia 2007 roku organizacja EICTA zaprezentowała dwa nowe logo, które mogą być umieszczane na produktach spełniających odpowiednie kryteria:

* HD ready 1080p - przeznaczone dla urządzeń (w tym dla telewizorów plazmowych i LCD), które mogą odbierać, przetwarzać i wyświetlać sygnał wysokiej rozdzielczości w trybie 1080p
* HD TV 1080p - tak jak poprzednio, przeznaczone wyłącznie dla odbiorników telewizyjnych
 

Do góry Bottom