Telewizor SD czy monitor

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Kablem HDMI>DVI
 

Michal27888

Użytkownik
Użytkownik
Czyli wystarczy kupić jeden kabel i podpiąć pod DVI?

Ale zostaje jeszcze kwestia głośników.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Tak

Głośniki przez jacka

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk
 

Michal27888

Użytkownik
Użytkownik
Mam jeszcze do was edną sprawę.
Kolega chce sobie podpiąć komputer i xboxa360 do jednego monitora ale w monitorze ma tylko jedno wejscie na kabel VGA czy jest jakiś sposób żeby dało się to zrobic?
 

RobsoR

Banned
Użytkownik
Chyba nie , Jedynie to stałe zamienianie wtyczki chce kompa podpina kompa chce klocka podpina klocka .Ale nie jestem do końca pewien
 

Remix27

Banned
Mam jeszcze do was edną sprawę.
Kolega chce sobie podpiąć komputer i xboxa360 do jednego monitora ale w monitorze ma tylko jedno wejscie na kabel VGA czy jest jakiś sposób żeby dało się to zrobic?
Są takie rozgałęzienia vga (stosuje np w sklepach to podłączenia wielu monitorów dla pokazu. poszukaj na allegro ,że się przełącza tylko.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja tez nie jestem pewny na 100%, ale chyba widzialem na allegro takie rozdzielki na 2 vga..

Wytaptane w tapatalk'u 2 na SGS+
 

Michal27888

Użytkownik
Użytkownik
ok dzięki.
 

Remix27

Banned
Ja tez nie jestem pewny na 100%, ale chyba widzialem na allegro takie rozdzielki na 2 vga..
oczywiście ,że są tylko rożnie działają sam se chciałem kupić dla wygody coś takiego około 40zl za to... nawet wujek google pisze ,że jest.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Może i jest, ale na pewno nie działa to dobrze. Jeśli masz rozgałęźnik i wpięte dwa kable np. VGA w jedno wejście to na pewno będą jakieś zakłócenia. Chyba, że będzie włączony albo komp albo konsola, wtedy powinno być ok.
 

Michal27888

Użytkownik
Użytkownik
Czy na prawdę jest coś takiego:
http://e-fotek.pl/images/22022761799661725975.jpg
czy jest to hdmi>scart?

I chciałbym się też spytać czy są jakieś słuchawki do xboxa360 takie że będzie można słyszeć dzwięk z gier.

Dobrze zostawmy już ten temat wiem jak podłączyć i wgl.
Tylo chciałbym się jeszcze upewnić czy każdy z was wybrałby monitor?
 

Remix27

Banned
Dobrze zostawmy już ten temat wiem jak podłączyć i wgl.
Tylo chciałbym się jeszcze upewnić czy każdy z was wybrałby monitor?
ja nie bo przez vga jest niska jakość obrazu.
 

TigraTeam

Banned
Dobrze zostawmy już ten temat wiem jak podłączyć i wgl.
Tylo chciałbym się jeszcze upewnić czy każdy z was wybrałby monitor?
Bierz monitor na kineskopie jest tragedia
 

Remix27

Banned
Bierz monitor na kineskopie jest tragedia
potwierdzam grafa z ps2 jak nie masz tv to monitor, nawet taki z biedronki za 300zl.
 

Michal27888

Użytkownik
Użytkownik
Ale mam pewien problem bo moje głośniki nie mają wejścia mini jack i nie wiem czy da się coś zrobić żeby był dzwięk?

Czy stosował ktoś z was przełącznik VGA?
i czy dobrze się to sprawdza?

Czy ktoś to ma?
KVM
Czy jak podłącze x360 i komputer pod jeden monitor tym urządzeniem to nie bedzie żadnych zakłuceń ani utraty jakości obrazu?
 

Do góry Bottom