Temperatura konsoli

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie odnośnie temperatury konsoli. U mnie stoi obok TV na szafce RTV, także dostęp do "powietrza" wokół całej konsoli, dzis chodziła od ok. 15:30 do teraz, z tym ze wiekszosc to pobieranie gry, ale tez granie. Chodzi mega cichutko praktycznie jej nie slychac, z tylu konsoli dotknalem i jest naprawde gorąca, a jak uniosłem tak zeby potwietrze dmuchało mi w twarz to tak jak od jakiejś farelki :D z miejsca tego gdzie znajduje sie radiator chyba ? czyli z tyłu na dole po prawej. To normalne, te konsole tak maja ? Kiedy załączają się jakieś wiatraki, a może chłodzą sobie cały czas ?

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wentylator chłodzi cały czas, ale z tego co kojarzę zwiększa obroty jak się konsola bardziej męczy. Zapewnij odejście powietrza z tyłu i nie panikuj. Jak się zacznie wieszać albo się wyłączy z gorąca, to znak, że chyba trzeba jej dać odpocząć. Jak się taka akcja pojawi kilka razy, to trzeba się zastanowić, czy nie na jakiś serwis, albo czyszczenie i wymianę pasty jak już jest po gwarancji :p

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Wentylator chłodzi cały czas, ale z tego co kojarzę zwiększa obroty jak się konsola bardziej męczy. Zapewnij odejście powietrza z tyłu i nie panikuj. Jak się zacznie wieszać albo się wyłączy z gorąca, to znak, że chyba trzeba jej dać odpocząć. Jak się taka akcja pojawi kilka razy, to trzeba się zastanowić, czy nie na jakiś serwis, albo czyszczenie i wymianę pasty jak już jest po gwarancji :p
Aha ok, nie no konsola jest nowa, ma 2 tygodnie :D

Do góry Bottom