Tempretaury w RGH

rafalk15

Użytkownik
Użytkownik
Witam to znowu ja z kolejnym pytaniem :adoration: Otóż moje pytanie to temperatury panujące w konsoli. Moja konsola to Xbox 360 E Stingray (super slim). Wyczytałem ,że dla konsoli aż tak straszna nie jest duża temperatura jak skoki temperatur i tu rodzi się pytanie otóż ustawiony mam wiatrak na 75 % i moja temperatura w fsd to 42 i tak skacze 42.1-42.3. Ale bardziej mi chodzi o to gdy gry uruchamiam i podskoczy do 43-45 i czasami przeskoczy o te 2-3 stopnie i czasami się waha myślę ,że to przez to ,że zależy ile musi grafiki uciężyć ile sie wyświetla szczególów. Ale myślę ,że to normalne chodź mogę się mylić jeśli tak to mnie poprawcie i chciałbym wiedzieć czy takie skoki temperatur (o takie niskie mi chodzi tę moje) są niebezpieczne dla konsoli czy raczej nic się nie stanie. I mam pytanie odnośnie wiatraka ile % jest najlepsze czy wogólę na auto zostawić? Pozdrawiam
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Zostaw na auto. Tak zajedziesz konsole szybko. To jest wersja E, czyli nie pada tak jak starsze wersje Phat.
 

rafalk15

Użytkownik
Użytkownik
A tak niskie skoki temperatur te 2-4 stopnie są niebezpiecznie czy raczej jest w porządku?
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Te skoki nie robią różnicy. Najlepiej daj na Auto i się nie przejmuj. Konsola jak ma paść to i tak padnie. Twoja tak jak już pisałem jest bardzo mało awaryjna.

Konsola służy do grania a nie martwienia się o nią.
 

rafalk15

Użytkownik
Użytkownik
OK dzięki za odpowiedź. Chciałem się upewnić bo nie chce żeby jak mój stara konsola fat z płytą falcon ,że po 1 roku padła. Więc zostawię na auto i będzie git.

A gdy jest na auto wiatrak wtedy konsola sama sobie reguluje temperaturę tak jak na konsoli oryginalnej bez przeróbki czy to jakoś inaczej działa ?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Tak samo dziala jak na nie przeroobionej

Wysłane z mojego ST26i
 

Do góry Bottom