• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

TES V Skyrim - pierwszy gameplay

Status
Zamknięty.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Do sieci trafił pierwszy trailer gameplay z RPGa Bethesdy. Nic tylko oglądać , napewno są osoby czekające na tytuł.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fap Fap Fap Fap Fap Fap OFF

O_O Jestem skłonny wydać każdy pieniądz by to mieć - ta oprawa audio-wizualna powala :D O fabułę się nie boję bo będzie epicka a gra iście sandboxow'a więc znowu będzie te 100-150h grania jak w przypadku Obliviona

Ide oglądać ten trailer setny raz

Fap Fap Fap Fap Fap Fap Fap ON

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
To jest prawdziwy cRpg ! inni powinni się uczyć od Bethesady. Dobrze że wczoraj przyszedł mi nowy pc, konsola idzie w odstawke :p

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
wreszcie jakiś dobry rpeg, na Xboxa tego typu gier jest zdecydowanie za mało. najbardziej liczyłem na Gothica4, niestety się zawiodłem. wiecie może czy aby zrozumiec fabułę TES:V muszę przejśc poprzednie części?
Raczej nie musisz - każda kolejna część jest tworzona tak że każdy bez problemu się w nią wkręci ;) Ale zawsze fajnie pograć w poprzednie odsłony

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Woda w jednym z ujęć wygląda koszmarnie. Szkoda ,że żaden Elder Scrolls nigdy nie doczekał się pełnego spolszczenia ,w grach Crpg spolszczenie jest całkiem przydatne i miłe. Nie jestem wielkim fanem TES grafika ładna ale na 100% "poprawiona" brak jakiś dłuższych fragmentów gameplay'a. Trzeba czekać na czysty gameplay.

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny dowód, że gry potrafią zapierać dech w piersiach. Mam szczerą nadzieje, że Skyrim będzie tak samo genialny jak TES III i IV , albo i lepszy !

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Oo:D jakimś wielkim fanem TES nie jestem ,ale takie gry uwielbiam:D Myślę,ze jest na co czekać:D Szkoda,ze nie będzie całkowicie PL :D

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
No przyznam,że grafika zmiata z dywanu szkoda tylko,że na konsoli nie będzie to nawet 1/10 tego co tu widać a mój komp nie uciągnie tego. Ale trzeba przyznać gierka może być b.dobra.

Status
Zamknięty.

Do góry