Test Drive Unlimited 2 - nie jest symulatorem - Szok!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Zawodowy kierowca w wywiadzie udzielonym serwisowi Gamespot – stwierdził, że sterowanie w Test Drive Unlimited 2 jest dalekie od rzeczywistości. Szok – tego się nie spodziewałem TDU2 nie jest symulatorem!! Chwilka – a czy kiedykolwiek był??

Jeżeli nie wiadomo, o co chodzi to w 99% przypadków chodzi o kasę lub jakieś inne „pierdoły”. W tym przypadku sprawa dotyka ostatniej mocno nagłośnionej publikacji, że Gracze są gorszymi kierowcami. Wpływ na to ma (podobno) nierealistyczny sposób jazdy w tytułach wyścigowych.

Po raz kolejny wychodzi na to, że gry są złem tego świata.

Źródło: Game XN - Test Drive Unlimited 2 - nie jest symulatorem - Szok!!
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
No czego tu się spodziewać po takim zje*anym systemem jazdy? A to że gracze są gorszymi kierowcami to nieprawda. Sam gram w różne wyścigówki, jeżdzę starą beemką taty po jakiś polnych drogach i nie mam odpałów. Więc nie wiem skąd ten mit!
 

neon

Użytkownik
Użytkownik
kurde ludzie przeciez to gra Arcedowa jest od 1 czesci to nie Forza 3 czy GT 5 ta gra ma cieszyc a system jazdy jest jaki jest w kazdej grze jest inny
 

Casta

Użytkownik
Użytkownik
Akurat, że to nie będzie symulator to mnie nie dziwiło po tym jak wyglądała fizyka w 1 części. Raczej się nie kwapiło na wielką rewolucję...
 

globooz

Użytkownik
Użytkownik
właśnie. Sterowanie nigdy nie było realistyczne w test drive. Więc nie wiem co ludzie tak wytrzeszczają gały bo sterowanie jest dziwne. Nie podoba się? Nie neguj gry z tego w powodu, że jest inna od reszty samochodówek. Właśnie za to trzeba ją cenić. Gra to nie realia. Gra zawsze będzie grą. Więc nie rozumiem tych durnych postów :D

Do hejterów. Jak masz ciągle psioczyć na jakiś tytuł to zrób swój i zobaczymy co ludzie powiedzą. :) pozdro dla prawdziwych!
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No trudno żeby TDU 2 było symulatorem jak poprzednie części były arcade'ami :D
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
To już było wiadome od dawna...
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
Szok, no normalnie niewiarygodna wiadomość! Wręcz nieziemska. Kolejna część serii TD, która od zawsze była arcadówką nie będzie symulatorem!
Zaraz wyskrobię newsa: Szok! Gears of War 3 nie będzie FPSem !!!
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
pozostaje napisac jedno <Facepalm>
koleś chce zeby bylo glosno o nim i tyle :)
 

AdroitPL

Użytkownik
Użytkownik
tak samo jak Harms Way nie mozna nazwac symulatorem ;p :X
 

adam DL

Banned
Użytkownik
Zobaczcie NFS Underground 1,2; Most Wanted, Carbon nie były symulatorami a i tak do tej pory cieszą .
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Rozbawił mnie ten news :p To tak jakby powiedzieć że grając w FPSy nauczysz się strzelać, i gdyby wypadło Ci iść na wojnę to będziesz koksił :D Swoją drogą grając nawet w symulatory jeździć się nie nauczysz.
 

jean6

Świeżak
Świeżak
NIesamowite,hmmmmm,niebywałe...
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś tu chyba z choinki upadł...


Kurde! Taki szok, że się trzęsę cały z wrażenia.


Gracze są 'gorszymi' kierowcami bo są pewni siebie i jeżdżą agresywniej!, a nie bo gry są arcadowe....
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom