Test Drive Unlimited

KOPAN18

Użytkownik
Użytkownik
Witam chcialbym zakupic te gre bo lubie tego typu scigalki i tu moje pytanie czy warto??jaka grafika?czy jest tuning silnika?noi ogolnie?z gory dziekuje pozdrawiam zastanawialem sie tez nad forza ale forza jest nudniejsza wedlug mnie.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive ultimate

Nie ma takiej gry. Może chodzi Ci o Test Drive Unlimited? Jeżeli tak to oczywiście, że warto. Tuningu za bardzo tam nie ma. Forza to zupełnie inna gra. Tam masz wielkie miasto, coś jak w NFS:U2. No i przede wszystkim TDU to gra głównie sieciowa, więc bez Golda ani rusz.
 

KOPAN18

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive ultimate

no oczywiscie chodzi mi o test drive unlimited pomylilem sie:p czyli polecasz a co na to inni?
 

Dante

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive ultimate

siema niedawno sam kupiłem tą gierke i powiem, że jestem zadowolony, fajna grafika, duża wyspa, wyścigi, garaż samochodów itp. bierz śmiało
 

madras88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Test Drive ultimate

Miałem przyjemność grania w TDU i mogę Ci tylko powiedzieć że gra jest ciekawa przez pierwsze 8 godzin, dalej robi sie strasznie monotonna. Dotyczy to szczegółowego odwzorowanie dróg przez co wyścigi typu ''around world'' mogą zanudzić na śmierć(zwłaszcza wtedy kiedy nie mozesz uszkodzić samochodu) więc radziłbym sie zastanowić 3 razy. Pozdrawiam :)
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Test Drive ultimate

Ja Test Drive po prostu kocham, ta gra to poezja, ta grafika, te samochody. Jesli masz wybierać miedzy Forza a TDU, to sie nie zastanawiaj tylko wybierz TDU i dołącz do mojego klubu kierowców
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive ultimate

Ja też w tdu się zagrywam, wyścigi around map są super, 50 minut jazdy po ciągle innej drodze, dla mnie 0 monotonni, model jazdy motorów cięzki do opanowania ale później spoko (milionere challange ZX10R zaliczyłem:p), online super, dodatkowo multum samochodów do zassania z live. POLECAM :)
 

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive ultimate

Nie wiem jak to się gra przez net-a, ale na single player gra staje się nuda:/.
Gralem tylko na PC.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive ultimate

Gra jest NUDNA!!! No co wy!! :eek: Taka duża wyspa, do objechania :D, fajne maszynki, dobra grafa, wyścigi, i model jazdy. Tu się nie ma co nudzić :)
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive Unlimited

Jak nie lubicie ludzie sie pomęczyć przed symulatorkiem :p w tdu grałem na PC i nie wypadł źle ;) nie grałem przez siec takze po pewnym czasie gra mnie nudziła.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive Unlimited

Nie grałeś online :eek: żałuj.....żałuj
 

KOPAN18

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Test Drive Unlimited

Siemka niestety cos mnie pokusilo i kupilem najpierw saints row bo kosztowala tylko nowka 70 zl ale skoro tak piszecie to natepna gra jaka kupie bedzie tdu bo moze byc fajny zwlaszcza online a apropo online u moich starszych w pokoju jest modem a xboxa mam w swoim i wole w swoim nie znacie jakiegos sposobu zeby jakos polaczyc tego xboxa przez tego neta??kabel nie siega wiec nie wiem:/a nie chce ciagle odlaczac i przenosic xa zeby pograc online:/modem obsluguje wlan jak co
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Test Drive Unlimited

Oczywiście możesz kupić odbiornik Wi-Fi do konsoli, który połączy xboxa z twoim liveboxem(domyślam sie ze go masz) ale licz sie z kosztem rzędu 200zł. Radziłbym ci pościć kabel LAN do konsolki, taniej Cię to wyjdzie.
 

Do góry Bottom