The Bourne Conspiracy

masternak1

Użytkownik
Użytkownik
Czy ktoś grał już w tą grę? Jestem ciekaw czy warto wogóle ściągać... Demo było bardzo smakowite :) :)

elarono21

Użytkownik
Użytkownik
Odp: The Bourne Conspiracy

w demo nie grałem ale sądzac po treilerach to gra zapowiada sie ciekawie a nawet bardzo :)

arni100

Użytkownik
Użytkownik

śmiało pobierać gra jest super,trochę strzelania i bijatyki,polcam!!

T

Termos

Guest

tomashm123 napisał:
Czy ktoś grał już w tą grę? Jestem ciekaw czy warto wogóle ściągać... Demo było bardzo smakowite :) :)
Demo akurat troche mnie odrzuciło, ale i tak zasiadłem do pełnej wersji. Gra świetna, tyle ze krótka. Żal było skończyć.
jazda samochodem to najsłabszy punkt gry

Ragada

Użytkownik
Użytkownik

Dla mnie gra kiepska ;p jedyne co mi się podoba to walka wręcz i elementy wciskania przycisku w odpowiednim momencie ;D

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Dla mnei bomba :D

Dawno nie grałem w tak dynamiczną gre ;) teraz przy tytułach akcji to można usnąć a w TBC ciągła akcja, trochę to schematyczne ale mnie się podoba.

fabio832

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

mam chęć sprawdzić to demko ale wyskakuje mi komunikat ze jest niedostępne dla mojego regionu czy coś w tym stylu ktoś wie o co kaman??? X mam krótko więc wszystkiego o sprawach xbox live jeszcze nie wiem pzdr.

akiela

Użytkownik
Użytkownik

Mam takie pytanko czy gra jest warta sciagania?
Prosze o wrazenia z gry.

WReki

Użytkownik
Użytkownik

tak gra jest warta ściągania... te tricki podczas walk itp są zarąbiste... fabuła tez spoko.. ściągaj jak najszybciej puki linki działają .

akiela

Użytkownik
Użytkownik

OK dzieki biore sie za sciaganie:D

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Czytalem w reckach,ze gra krociotka,gunplay troche kuleje,prowadzenie samochodu tez zadne cuda...
Gra stoi tylko na CQB(walka w zwarciu/wrecz),zreszta filmowy J.B takich zwykle arguentow uzywal.
Oplaca sie marnowac 7zl na gre?!

Laska

Użytkownik
Użytkownik

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy ten tytuł jest coś ala 007 na Play Station ?

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

arni100 napisał:
misiek8 nie przesadzaj że ci 7zł żal na gierkę
Wiesz...na dysku czekaja do nagrania jeszcze NG2 i Eternal Sonata...Nie narzekam na brak pieniedzy,a bardziej na brak czasu.Po prostu poswiecam czas ina gry ktore sa cos warte.
Recenzje mnie nie przekonaly,i pewnie moja przygoda z J.B. zakonczy sie na ksiazkach i filmie :)

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik

gierka bardzo fajna dużo nowych b. dobrych rozwiązań chodzi mi przede wszystkim o walkę w ręcz :)

gierka dynamiczna co przyciąga uwagę no i powiązanie z filmem który uważam za bardzo dobry polecam :)

cux

Użytkownik
Użytkownik

Demko jakos mi nie przypadlo, wyszla pelna wersja i mialem dylemat: sciagac czy nie. No coz, poswiecilem jedna Verbatimke i nie zaluje. Gierka na prawde dynamiczna,pelna akcji, moze troche monotonna, ale na prawde spora dawka akcji nam to wynagradza. Cutscenki sa bardzo fajne ( kocham wciskanie przyciskow podczas przerywnikow ;) ), fajnie sie tez walczy-wlasnie i to jest dobre, niekoniecznie trzeba napieprzac z shotguna,ale mozna podbiec i oklepac przeciwnika :D

A juz po prostu fenomenalna byla walka z typem w Niemczech, dosc dlugo trzeba bylo napieprzac, oklepac my ryjek. No i oczywiscie cutscenki-boskie! Albo jak sie z nim ciulalem to ta lola co jest ze mna pado "Jason nóż!" a ja takie oczy :eek: lol. Emocjonujace to bylo. :D Pozniej znowu napieprzanie i kilka cutscenek. :D Juz go prawie pokonalem-ostatnia cutscenka, zamiast X wcisnalem A i od poczatku. Hehe, fajne fajne.

Co do grafiki-znajda sie jakies miejscowki-gnioty, ale sa tez i takie, kiedy np. podczas walki dech w piersiach zapiera. :D Np. kiedy walczymy na statku, nagle sztorm, blyskawice, deszcz... na prawde chwilowo zamarlem. No tak pieknego nalozenia filtrow i efektow chyba w zadnej grze nie doznalem. :D Albo pierwsza ciulanka w niemczech-miodzio. Do tego spoko muzyka i gra dostaje ode mnie 8+/10... No dobra... 8/10, co prawda jeszcze nie przeszedłem, ale mysle, ze dzisiaj, gora jutro skoncze, bo z tego co czytalem, to krociutka jest.

papux

Użytkownik
Użytkownik

Żadnych emocji.
Gra przejęła uboższą wersje walki którą zapoczątkowała gra MATRIX.

Po 30min grania zacząłem być senny.
Zerowa miodność

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik

Gra jest odjazdowa.Nie zaluje lacza ani plytki na ta gre.POLECAM

cux

Użytkownik
Użytkownik

Ktos sie czepial jazdy samochodem. Co wy mysleliscie, ze w grze akcji, gdzie liczy sie dynamika i jazda samochodem jest tylko dodatkiem, bedzie wygladac to jak Gran Turismo? Ludzie, dajcie sobie spokoj. Furka jedziemy, i to przez chwile i nie chodzi w tym o jazde, ale o ucieczke przed psami i wciskanie przyciskow w czasie przerywnikow (akcja), a nie o wyscig na torze rajdowym...

T

Termos

Guest

co nie zmienia faktu, ze jest aż smieszna ta jazda :p

cux

Użytkownik
Użytkownik

No smieszna moze i jest,ale nie oczekiwalem niczego innego w tej grze, jak czegos na wzor tego, co pokazali.

Do góry Bottom