1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BETA The Crew 2

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 30, 2018.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4586
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. MirBar

MirBar Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Pograłem jakieś 3 godziny może nieco dłużej i pierwsza opinia z mojej strony - całkiem udana gra, jednak sporo mi przeszkadza.
    Jeśli chodzi o szczegóły:
    1. Naprawdę duża mapa - rozległe tereny i dużo dużo jazdy z jednego miejsca w drugie. Zupełnie inna bajka w porównaniu do Forza horizon (tam mam za mało tych kilometrów do jazdy i mapa za mała.
    2. Uczucie prędkości słabsze niż w Forza horizon 3. Tutaj jadę autem 250km/h przez miasto między autami i jakoś tak nijak to czuć. Samolot jeśli Joe jestem między budynkami to nuda okropna.
    3. Model jazdy też moim zdaniem gorszy niż w fh3. Tutaj tak bardziej NFS z tego wyszedł. Ale może jeszcze za mało grałem żeby ostatecznie ocenić.
    4. Grafika naprawdę ładna, miasta ładnie oddane, prawdziwe lokalizacje a nie wymyślone nazwy bardzo przyjemne.
    5. Strasznie zrobione kilka wyścigów w których jechałem. Okropnie ostrokate trasy, ciężko się połapać którędy jechać. Punkty kontrolne cholera wie w których miejscach. Generalnie na wyscigu chaos.
    6. Fabuła prawie skopiowana z fh jeśli chodzi o tych fanów - tylko festiwali brakuje. Ale to element dodatkowy całości więc szybko się skończy i wszyscy zapomną.

Generalnie pod duża ilością udana produkcja ale niestety w wielu przypadkach pozostawia sporo do życzenia (trochę jak pierwsza część).

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3056
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ogólnie po kilku godzinach jestem zadowolony z tej gry lecz została ona w wielu aspektach wykastrowana względem pierwszej odsłony co mi się nie podoba. Graficznie w mieście jest przyzwoicie w nocy w śniegu nawet bardzo natomiast przez słaby zasięg detali po za miastem gra wygląda jak jedynka albo i gorzej. Sterownie jest tym razem typowo arcade-owe. Na plus optymalizacja tylko raz mi konsole zawiesiło w porównaniu do pierwszej części która wiesza konsole co chwile ponadto nie odczułem spadku klatek jak w jedynce.

Z początku bardzo mi się podobało ale mam wrażenie że tytuł odkrył wszystkie karty już na samym początku i niczym nie zaskoczy. Grałem na XOX, słyszałem że na FAT/S gra wygląda tragicznie tego się był spodziewać teraz to będzie coraz czesterze.

5. rbej

rbej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pierwsza część pomimo beznadziejnej grafiki o wiele bardziej mi podeszła. Za bardzo gimbusowo NFS-owy klimat jest.

6. MirBar

MirBar Banned Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Całe USA w śniegu, co za głupota. Światła w samochodzie w nocy w sumie nie wiem chyba tylko dla ładnego wyglądu bo nic specjalnie nie dają innego....

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3619
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pobrałam to z ciekawości i stwierdzam, że szkoda neta było na to. Na Sce gra wygląda strasznie, jak gra z zeszłej generacji. Sterowanie pojazdami było robione chyba pod dzieci, a nie dorosłych ludzi, którzy mają wyczucie w rękach. Ogólnie nie kupię tego nawet na przecenie. Przejechałam 3 wyścigi i na tym zakończyłam karierę, nawet nie dotrwałam do końca bety :)

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1926
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No to jestem ciekaw jak w rzeczywistości wygląda to na XOX, bo jak grałem na XO zwykłym to grafika w ogóle mi się nie podobała.. i niektóre pojazdy wyglądają słabo..

Co do samej gry to jak dla mnie porażka i ogólnie skreślenie ją z listy kupna (tak, tak jakby ona tam się kiedykolwiek znalazła hahaha :D).
    Mapa może jest wielka ale bije jakoś sztucznością, model jazdy polepszył się ale do tego z Forzy Horizon nie ma startu, organizacja samych wyścigów itp itd z kilometra czuć inspiracje Forza Horizon - tylko tutaj w bardziej niudolnej wersji.. Same wyścigi i te myśli - gdzie ja kur* mam jechać.. bo trasa zlewa się ze zwykłą drogą to tragedia..

Gierka zdecydowanie nie zachęciła mnie do bliższego kontaktu.

hondacbr11 i kuleczka91 lubią to.
  9. CryKillerPL

CryKillerPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żary
    Jak dla mnie, gra celuje w dzieci w wieku 11 - 14 lat. Dialogi są tak beznadziejne, że aż głowa boli od słuchania. Jadąc offroad miałem wrażenie że samochód to jedna wielka bryła, brak zawieszenia - koła zespawane na stałe z ramą :) model jazdy beznadziejny - niech Ubi uczy się od Turn 10 jak robi się ścigałki.

Wysłane z mojego Huawei P20 przy użyciu Tapatalka

hondacbr11 i kuleczka91 lubią to.

Wczytywanie...

Poleć forum