BETA The Crew 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pograłem jakieś 3 godziny może nieco dłużej i pierwsza opinia z mojej strony - całkiem udana gra, jednak sporo mi przeszkadza.
Jeśli chodzi o szczegóły:
1. Naprawdę duża mapa - rozległe tereny i dużo dużo jazdy z jednego miejsca w drugie. Zupełnie inna bajka w porównaniu do Forza horizon (tam mam za mało tych kilometrów do jazdy i mapa za mała.
2. Uczucie prędkości słabsze niż w Forza horizon 3. Tutaj jadę autem 250km/h przez miasto między autami i jakoś tak nijak to czuć. Samolot jeśli Joe jestem między budynkami to nuda okropna.
3. Model jazdy też moim zdaniem gorszy niż w fh3. Tutaj tak bardziej NFS z tego wyszedł. Ale może jeszcze za mało grałem żeby ostatecznie ocenić.
4. Grafika naprawdę ładna, miasta ładnie oddane, prawdziwe lokalizacje a nie wymyślone nazwy bardzo przyjemne.
5. Strasznie zrobione kilka wyścigów w których jechałem. Okropnie ostrokate trasy, ciężko się połapać którędy jechać. Punkty kontrolne cholera wie w których miejscach. Generalnie na wyscigu chaos.
6. Fabuła prawie skopiowana z fh jeśli chodzi o tych fanów - tylko festiwali brakuje. Ale to element dodatkowy całości więc szybko się skończy i wszyscy zapomną.

Generalnie pod duża ilością udana produkcja ale niestety w wielu przypadkach pozostawia sporo do życzenia (trochę jak pierwsza część).
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ogólnie po kilku godzinach jestem zadowolony z tej gry lecz została ona w wielu aspektach wykastrowana względem pierwszej odsłony co mi się nie podoba. Graficznie w mieście jest przyzwoicie w nocy w śniegu nawet bardzo natomiast przez słaby zasięg detali po za miastem gra wygląda jak jedynka albo i gorzej. Sterownie jest tym razem typowo arcade-owe. Na plus optymalizacja tylko raz mi konsole zawiesiło w porównaniu do pierwszej części która wiesza konsole co chwile ponadto nie odczułem spadku klatek jak w jedynce.

Z początku bardzo mi się podobało ale mam wrażenie że tytuł odkrył wszystkie karty już na samym początku i niczym nie zaskoczy. Grałem na XOX, słyszałem że na FAT/S gra wygląda tragicznie tego się był spodziewać teraz to będzie coraz czesterze.
 

rbej

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsza część pomimo beznadziejnej grafiki o wiele bardziej mi podeszła. Za bardzo gimbusowo NFS-owy klimat jest.
 

MirBar

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Całe USA w śniegu, co za głupota. Światła w samochodzie w nocy w sumie nie wiem chyba tylko dla ładnego wyglądu bo nic specjalnie nie dają innego....
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pobrałam to z ciekawości i stwierdzam, że szkoda neta było na to. Na Sce gra wygląda strasznie, jak gra z zeszłej generacji. Sterowanie pojazdami było robione chyba pod dzieci, a nie dorosłych ludzi, którzy mają wyczucie w rękach. Ogólnie nie kupię tego nawet na przecenie. Przejechałam 3 wyścigi i na tym zakończyłam karierę, nawet nie dotrwałam do końca bety :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Z początku bardzo mi się podobało ale mam wrażenie że tytuł odkrył wszystkie karty już na samym początku i niczym nie zaskoczy. Grałem na XOX, słyszałem że na FAT/S gra wygląda tragicznie tego się był spodziewać teraz to będzie coraz czesterze.
No to jestem ciekaw jak w rzeczywistości wygląda to na XOX, bo jak grałem na XO zwykłym to grafika w ogóle mi się nie podobała.. i niektóre pojazdy wyglądają słabo..

Co do samej gry to jak dla mnie porażka i ogólnie skreślenie ją z listy kupna (tak, tak jakby ona tam się kiedykolwiek znalazła hahaha :D).
Mapa może jest wielka ale bije jakoś sztucznością, model jazdy polepszył się ale do tego z Forzy Horizon nie ma startu, organizacja samych wyścigów itp itd z kilometra czuć inspiracje Forza Horizon - tylko tutaj w bardziej niudolnej wersji.. Same wyścigi i te myśli - gdzie ja kur* mam jechać.. bo trasa zlewa się ze zwykłą drogą to tragedia..

Gierka zdecydowanie nie zachęciła mnie do bliższego kontaktu.
 

CryKillerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie, gra celuje w dzieci w wieku 11 - 14 lat. Dialogi są tak beznadziejne, że aż głowa boli od słuchania. Jadąc offroad miałem wrażenie że samochód to jedna wielka bryła, brak zawieszenia - koła zespawane na stałe z ramą :) model jazdy beznadziejny - niech Ubi uczy się od Turn 10 jak robi się ścigałki.

Wysłane z mojego Huawei P20 przy użyciu Tapatalka
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ponownie zagrałem, z okazji otwartej bety.
Niestety nie zmieniam zdania. Gra jest męcząca i nie zachęca do gry.
Wyścigi haotyczne, pstrokate, trudno się połapać gdzie droga a gdzie pobocze lub inny syf...
GPS tragedia - mapka słabo czytelna, niebieska nitka trasy ledwie widoczna...
Samoloty nuda jak nie wiem co.
Lodzie całkiem fajne ale nie wiele się dzieje.
Ogólnie jak dla mnie to gra tylko do cruisingu czyli swobodnej jazdy bo miasta i otoczenie odwzorowane ładnie ale da się to odczuć tylko w trakcie wolnej swobodnej jazdy (w wyścigu jak pisałem wyżej pstrokacizna).
Nie kupię za podstawowa cenę - może kiedys jak cena zejdzie poniżej 100 to się zdecyduje. Teraz nie warto i lepiej zebrać kasę na forze.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom