The Crew - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

W wątku tylko opinie!

bezelex

Użytkownik
Użytkownik
Pierwsze wrażenia są ... średnie. Po pobraniu ponad 500mb patchu i zainstalowaniu dwóch dvd, gra działa owszem nawet offline ale optymalizacja leży. Nawet w watch dogs było o wiele lepiej, tutaj tak jakby czasami poniżej 20 fps schodziło, model jazdy cieżko czasami wyczuć przez słabą płynność gry. Gdyby nie to dla fanów "swobodnej jazdy" pozycja obowiązkowa.To tyle narazie.

Edit: Nie ma widoku z kokpitu oraz płyta cały czas chodzi mimo wszystko.

Piwko89

Użytkownik
Użytkownik
Lipna ta gra...grafika średnia,wczytuje co chwilę a każde wczytywanie trwa tyle co wbicie na GTA online,nawet jak wejde do mapy a trzeba powiedzieć ze jest ogromna to po wyjściu wczytuje zaś....spadki fpsow straszne nie wiem czemu tak....jedyny plus to tuning bo wygląda jak na ps4/xone czyli n auto rozbiera itd fajnie to wygląda...osiągi mam zablokowane jeszcze tylko wygląd ogarnialem i kolor całego kokpitu z siedzeniami można zmienić ;) no i git ze jest fabula w miarę wciagajaca

ps.tez macie tak ze czesto sie gra zawiesza podczas wczytywania albo zaraz po wyjechaniu na droge?

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
fabuła spoko, ale graficznie to koszmar, czasami jadąc nie wiadomo gdzie skręcić bo tak grafika jest zwalona. Ogólnie gra ma potencjał ale nie na x360...
tutaj moje wypociny z gry na x360, pierwsze min

Ostatnio edytowane przez moderatora:

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Dla samej fabuły warto zagrać.

sublime

Świeżak
Świeżak
Ja dla fabuły tej gry nie kupiłem tylko z myślą o grze na sieci a po odpaleniu jestem zniesmaczony tym co zobaczyłem,gra nie ma potencjału na 360 ?? Gta V pokazuje że staruszek ma jeszcze potencjał.The Crew to niewypał

PompeyQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bezelex dzięki za szybką odpowiedź.
Po obejrzeniu kupy gameplayów zdecyduje się jednak na The Crew, ze względu na ogromną mapę możliwość tuningu itp, a grafikę przeboleje (modele samochodów wyglądają koszmarnie błotniki sześciokątne tak samo lampy) i brak kokpitu mnie zniechęca, ale w Test Drive Unlimited 1 i 2 przegrałem jakieś ~2500h ze względu na otwarty świat i nacisk położony na multi i ta gra jest tak jakby jej ''następcą'', więc myślę, że też mnie wciągnie.
Pozdrawiam :)

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Widzę że bardzo dano o tym tytule było pisane. Czy multi na xbox one jeszcze żyje ? Odpaliłem wczoraj demo i cały czas miałem info przepraszamy ale problem z łącznością z serwerami a nat pokazywało że otwarty. Tyle co w demo pograłem to model prowadzenia mnie nie zachwycił ale jestem przyzwyczajony do forzy pewnie kwestia pograniaJest sens jeszcze tym tytułem się zainteresować czy zostało tylko czekać na 2?

Do góry Bottom