The darkness - problem z przejściem

KwieciuJr

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Zainwestowałem ostatnio w The Darkness - świetna gierka, ale niestety mam niewielki problem. Goniłem niejakiego Shrote'a, lecz skubaniec zwiał. Dostałem wiadomość od Butchera, żebyśmy się spotkali. Wszystko ok, nie licząc tego, że Butchera nie mogę znaleźć - byłem w miejscu gdzie pierwszy raz go spotkałem, ale nie załącza się żadna animacja. Z góry dziękuję i Pozdrawiam!
 

norbiks

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co pamietam to trzeba bylo sie z nim spotkac nie przypadkiem u ciotki Jackiego?
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Zainwestowałem ostatnio w The Darkness - świetna gierka, ale niestety mam niewielki problem. Goniłem niejakiego Shrote'a, lecz skubaniec zwiał. Dostałem wiadomość od Butchera, żebyśmy się spotkali. Wszystko ok, nie licząc tego, że Butchera nie mogę znaleźć - byłem w miejscu gdzie pierwszy raz go spotkałem, ale nie załącza się żadna animacja. Z góry dziękuję i Pozdrawiam!
Jak dobrze pamiętam to Butcher zostawił Ci klucz w kiblu na pkp zaraz po wyjściu z Gun Hill. Z kluczem idziesz do furtki prowadzącej do Ratusza - stoi przy niej Mitch Duval.
 

Do góry Bottom