The Division 2: Upadek Waszyngtonu na E3. Data premiery, gameplay, zwiastun i beta

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Ubisoft ponownie nie zapomniał o Microsofcie. Francuzi zaprezentowali na wydarzeniu Amerykanów zwiastun The Division 2, który zapowiada wydarzenia z nowej odsłony. Poznaliśmy także datę premiery.

Ubisoft często wrzuca swoje wielkie produkcje na kolejne konferencje Microsoftu. Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na nową odsłonę The Division, która została umiejscowiona w Waszyngtonie.


Na dobry początek otrzymaliśmy krótki zwiastun, by po chwili oglądać gruby gameplay. Czy tylko nam pachnie tutaj The Last of Us? W The Division 2 wpadniemy do zniszczonego Waszyngtonu, który wygląda błogo. Gra ponownie pozwoli na kooperacyjne przemierzanie miejscówek i czteroosobowe zespoły będą ubijać kolejne cele.

Waszyngton było najlepiej strzeżonym miastem na świecie, ale to nie powstrzymało wirusa. Ameryka chyli się ku upadkowi, ale niektórzy ludzie przetrwali...
Na prezentowanej rozgrywce mogliśmy dostrzec pierwsze nowości – w grze znajdą się granatniki oraz kusze (nowy rodzaj broni), a bez problemu gracze skorzystają również z dronów.

The Division 2: Upadek Waszyngtonu zadebiutuje 15 marca 2019 roku. Przed premierą odbędzie się beta, do której będzie mógł zarejestrować się każdy zainteresowany.
 

Do góry Bottom