The.Elder.Scrolls.V.Skyrim.DubbingPL - HDD ?

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Jak wiecie oryginalny temat spolszczenia do Skyrim od DOGA został przez niego zamknięty, czy na przestrzeni czasu udało się komuś jeszcze uruchomić grę z
dysku w polskiej wersji ? ew pokażmy dogowi ile osób jeszcze czeka bo część pewnie zwątpiła z braku informacji ostatnia z 5 stycznia.
 

Zdzich981

Użytkownik
Użytkownik
po co robisz nowy temat ? Dog pisał że znalazł sposób ale ma problemy ze slimami.Tylko pozostaje czekać temat do zamknięcia jak będzie gotowe to dog napisze
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jest już może jakaś wersja działająca z dysku z napisami PL?
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
po co robisz nowy temat ? Dog pisał że znalazł sposób ale ma problemy ze slimami.Tylko pozostaje czekać temat do zamknięcia jak będzie gotowe to dog napisze
krzysiek468 - Tak trudno czytać ze zrozumieniem?
Wszystko masz napisane nad swoim postem.
JAK BĘDZIE GOTOWE TO DOG NAPISZE.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
dog olał temat i nic nie będzie wiadomo
 

Kakashi

Banned
a jtag/rgh przypadkiem to z dysku nie działa?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
a jtag/rgh przypadkiem to z dysku nie działa?
Na jtag/rgh wszystko z dysku działa.
 

KuChar

Użytkownik
Użytkownik
a ten poradnik to będzie w tym roku? --_--
 

Alf1966

Użytkownik
Użytkownik
Skoro ma problemy ze slimami to niech może wypuści te pliki do wersji fat ? Ja bym z chęcią skorzystał, bo gra mi się strasznie zacina mimo iż zrobiłem aktualizację. Może z dysku nie było by takiego problemu.
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Widzicie nie tylko ja mam wątpliwości najlepiej jak wypowiedział by się sam DOG bo jak wiadomo od 5 stycznia cisza totalna.
 

csjay

Użytkownik
Użytkownik
Witam panowie nie pomyśleliście ze kolega DOG może być studentem i jak wiadomo styczeń raczej jest zawalony sesją i zaliczaniem przedmiotów.
Jak będzie chciał to sam napisze jak postępy.
Pozdrawiam
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno rozumiemy każdy ma życie prywatne i czasem ciężko znaleźć chwile dla siebie a co dopiero by robić jakieś spolszczenie, ale jak już się coś obiecało to wypadało by chociaż częściej informować o postępach, a np w Profilu DOGa widać ze aktywny wiec napisanie kilku zdań to nie problem, jestem wdzięczny i nie tylko ja za wkład prac w ten projekt i naprawdę liczę ze pliki hdd się pojawią.


Poniżej ostatni post w temacie spolszczenia skyrim od doga :)

dosyć, zamykam temat do 31 Grudnia :/

31: Kilka dni poślizgu gdyż zostało jeszcze trochę pracy przy wersji z dubbingiem. wersja z samym txt. gotowa.

Nie będzie tutorialu bo nie zamierzam pisać rozpracowań na temat budowy plików i PPC, będzie paczka o wielkości 4,12GB do umieszczenia na dysku twardym.

5 stycznia:

Czekamy na LT 3.0!
Czekamy czekamy szampan musi niestety poczekać :(
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
@Odświeżam.

DOG mógłbyś powiedzieć czy mam/y jeszcze czekać? coś się stało masz jakiś problem najgorsza ta niewiedza.
 

Z0N1C PL

Banned
Wydaje mi się że DOG najwidoczniej nie ma czasu na spolszczenie, jeśli by chciał napewno by napisał tutaj.
 

marcin91jaw

Świeżak
Świeżak
chcemy skyrim dog29 na HDD! a dlaczego? mnie bynajmniej denerwuje mnie dźwięk konsoli za głośno chodzi kiedy gram z płyty.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Wydaje mi się że DOG najwidoczniej nie ma czasu na spolszczenie, jeśli by chciał napewno by napisał tutaj.
wersja już jest spolszczona ale DOG nie umieścił tutoriala jak wrzucić grę na dysk
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
to nie będzie tutorial tylko pliki które trzeba wrzucić na HDD
 

storm3r

Świeżak
Świeżak
Nic nie będzie.
 

krzysiek468

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chyba ten projekt został już zamknięty, od ponad miesiąca nie ma żadnego info.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nic nie będzie.
Błąd. Nie będzie tylko ciebie.

Napisze to inaczej:

WYSTAPIŁ ZGRZYT Z WERSJĄ NA SLIMY
W wolnych chwilach pracuję nad tym i nie olewam czgegoś co zacząłem :>
 

Do góry Bottom