The Godfather II z elementami RTS-a

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
John Riccitiello - dyrektor wykonawczy Electronic Arts - ujawnił pierwsze informacje o kontynuacji gry The Godfather...

...z których wynika, że sequel postawi na mieszankę standardowego TPP z bardziej strategicznym podejściem do kierowania mafią.

O tym, że gra The Godfather doczeka się drugiej części wiemy już od lipca zeszłego roku, ale jak do tej pory Electronic Arts nie ujawniło na jej temat żadnych informacji. Ba, nie doczekaliśmy się nawet jeszcze oficjalnej zapowiedzi. Jednak jeśli wierzyć Johnowi Riccitiello, dyrektorowi wykonawczemu firmy, to takowa pojawi się już niedługo. Wygląda również na to, że kontynuacja wprowadzi do rozgrywki spore zmiany... "To tytuł, w który będzie można grać zarówno z poziomu ulicy - w stylu GTA IV - jak i ze znacznie wyższej perspektywy, praktycznie jak w RTS-ach. Ten widok pozwoli na zarządzanie całymi dzielnicami - będzie dokładnie widoczne, co i gdzie dzieje się w mieście" - powiedział John. Ujawnił, że nad grą pracuje studio EA Redwood Shores (które tworzy również obecnie pierwszy survival-horror tego wydawcy, czyli Dead Space'a), a jej producentem wykonawczym jest Hunter Smith (pracował m.in. przy "jedynce" i grach EA na licencji filmów o Bondzie).

Na razie nie wiadomo, kiedy The Godfather II pojawi się na półkach sklepowych, ani na jakie platformy zostanie wydany. Więcej informacji na temat tej produkcji poznamy na pewno jeszcze w tym roku.

Źródło: interia.pl
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom