The Outer Worlds

Kratos S3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam taki problem w te grze chodzi o towarzyszy i ich ataki specjalne na dipadzie lewa strona jest nie podświetlona nie aktywna pozostałe komendy działają a ta nie o co chodzi może ktoś wyjaśni ? Mam już 10 lv postaci i lipa .
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeszcze nie mam 10 poziomu, bo długo eksploruję oraz robię wszystkie aktywności poboczne, ale czy to nie jest tak, że musisz mieć Przywództwo na określonym poziomie by zarządzać specjalnymi atakami towarzyszy? Później to sprawdzę.
 

Kratos S3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze nie mam 10 poziomu, bo długo eksploruję oraz robię wszystkie aktywności poboczne, ale czy to nie jest tak, że musisz mieć Przywództwo na określonym poziomie by zarządzać specjalnymi atakami towarzyszy? Później to sprawdzę.
No nie wiem akurat ten element mam najsłabiej rozwinięty ale chyba to nie ot tego zależy - może jestem w błędzie .?
 

lukasz2511

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam się w tym a dokładnie chodzi mi o to czy ta gra jest kompatybilna z myszką i klawiaturą?
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
No nie wiem akurat ten element mam najsłabiej rozwinięty ale chyba to nie ot tego zależy - może jestem w błędzie .?
Ja od 20 poziomu Przywództwa (poziom postaci nie ma znaczenia) mam tak:

TOW.JPG
 

Kratos S3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja od 20 poziomu Przywództwa (poziom postaci nie ma znaczenia) mam tak:

View attachment 4289
Tak to prawda , dodałem punkty i już działa .
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja od 20 poziomu Przywództwa (poziom postaci nie ma znaczenia) mam tak:

View attachment 4289
A co te strzałki oznaczają ? jakie to zdolności towarzyszy są.
 

Kratos S3

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co te strzałki oznaczają ? jakie to zdolności towarzyszy są.
Każda postać ma inne np Pravati dziewczyna ma atak młotem elektrycznym energetycznym naceluj na przeciwnika i naciśnij a zobaczysz .
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
A co te strzałki oznaczają ? jakie to zdolności towarzyszy są.
Strzałkami nakazujesz im gdzie mają iść. D-Pad do góry kogo atakować. Boki to tak jak napisał @Kratos S3 rozkazujemy specjalne ataki. Póki co Parvatti mocarny atak młotem, Max (Pastor) ma fajny strzał szotganem, a Felix... no cóż, Felix ma jakiś zje**ny cios w stylu judo/karate, nieprzydatne, ale w ch*j śmieszne i bez przerwy korzystam, bo bawi do łez. :smuggrin:
 

Do góry Bottom