The Walking Dead problem

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam mam problem z grą The Walking Dead chciałem zagrać sobie w episod 4 ale niema kontynuacji jak biore spis odcinków w grze to episod 1 nic niepisze a 2,3 i 4 pisze że zainstalowano i jak wybieram episod 4 to pisze Graj i to samo jest przy epiosodzie 2 i 3 a powinno pisać kontynuj?Czy lepiej usunąć wszystko i od nowa przechodzić?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z grą The Walking Dead chciałem zagrać sobie w episod 4 ale niema kontynuacji jak biore spis odcinków w grze to episod 1 nic niepisze a 2,3 i 4 pisze że zainstalowano i jak wybieram episod 4 to pisze Graj i to samo jest przy epiosodzie 2 i 3 a powinno pisać kontynuj?Czy lepiej usunąć wszystko i od nowa przechodzić?
Jak wybierasz epizod 4 i pisze Graj lub raczej Play to wciśnij przycisk na padzie odpowiadający tej funkcji i zacznij grę.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam mam problem z grą The Walking Dead chciałem zagrać sobie w episod 4 ale niema kontynuacji jak biore spis odcinków w grze to episod 1 nic niepisze a 2,3 i 4 pisze że zainstalowano i jak wybieram episod 4 to pisze Graj i to samo jest przy epiosodzie 2 i 3 a powinno pisać kontynuj?Czy lepiej usunąć wszystko i od nowa przechodzić?
Usuń wszystko, zgraj sobie tylko save'y z Moich Dokumentów oraz ewentualnie pliki konfiguracyjne i zainstaluj od nowa. Najlepiej wersję zawierającą czwarty epizod od razu.
 

Do góry Bottom