The Witcher 2 - Assassins of Kings - opinie

Zupek

Użytkownik
Użytkownik
Proszę pisać tylko opinie.

Po wielu godzinach z tą gra muszę zmienić zdanie, gra jest świetna, bardzo wciąga, wiele możliwości wyboru. Grafika wystarczająca, postacie dobrze zrobione (różne stroje głównego bohatera), otoczenie może być (blisko dorysowujące się tekstury i ta mgła zawsze nam towarzyszy ale to nie przeszkadza w niczym). Denerwują trochę bugi ale można przymknąć oko.

POLECAM WSZYSTKIM. Moja ocena 9/10
 

ClosingEye

Użytkownik
Użytkownik
A mi się bardzo spodobała. Grałem wcześniej tylko w pierwszą część na PC, którą usunąłem po godzinie grania - gra była po prostu bardzo słaba. Na szczęście bardzo dużo w dwójce zmienili, dzięki czemu rozgrywka jest o wiele przyjemniejsza. Grafika grafiką, już dawno przestałem się przejmować jej jakością na xklocku :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
co do dubbingu, bedzie w oryginalnej wersji po premierze... gra ciekawa, fajna fabula, przyjemnie sie walczy ale ale ale wkurza duzo rzeczy, raz jak walczylem na piesci zniknal mi przeciwnik i nie widzialem QTE i przegralem, gra sie zadko zapisuje i czesto musze to robic sam bo z autozapisu wracam sie strasznie do tylu, i strasznie wkurza tez to ze trzeba idealnie celowac alby otworzyc drzwi itp milimetr za blisko i juz sie nie da, narazie malo jeszcze gralem ale gra mnie wciagnela, w niektorych momentach jest trudno ale jesli polskie gry dalej takie beda to nie jest zle
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest świetna.Dobór przycisków na padzie jest bardzo dobrze przemyślany i rzucanie różnych czarów czy też znaków jest proste.A tego się najbardziej obawiałem. Oczywiście gra posiada błędy,ale da się z nimi spokojnie grać.Grafika jak na wiekową 360-tkę jest znakomita,widać to już na samym początku w obozie.Masa postaci na ekranie,dużo się dzieje.Fabuła się rozkręca z minuty na minutę.Jest naprawdę ciekawie.Na razie zaprzestałem gry gdyż czekam na wersje na rynki wschodnioeuropejskie,gdzie będzie nasz dubbing,bo teksty w grze są mocarne i chciałbym je słyszeć po polsku.Jakby ktoś nie wiedział to taka wersja ukaże się ok. 17 kwietnia.Szkoda,że nie ma pierwszej części gry na konsole,bo też była świetna a z tego co widać na padzie spokojnie można by w nią grać.No ale jest część druga i z tego należy się cieszyć.Polecam tę grę wszystkim,nie tylko fanom RPG.
 

ziomalek199229

Użytkownik
Użytkownik
gra jest zajełajna pod wzgledem fabuły jak i grafiki narazie gram w wersje z polskimi napisami
czekam do 17 i biegne do Media Markt aby kupic Wieska z polskim dubingiem grałem w I i wiem ze gra jest warta
tych 120 zł
 

Ridic4sv

Użytkownik
Użytkownik
gra jest zajełajna pod wzgledem fabuły jak i grafiki narazie gram w wersje z polskimi napisami
czekam do 17 i biegne do Media Markt aby kupic Wieska z polskim dubingiem grałem w I i wiem ze gra jest warta
tych 120 zł
Właśnie ukończyłem, warta 120zł jest ale skyrim niestety bardziej mnie wciągnął. Gra jest trudna i rozbudowana choć grafiką nie zachwyca.
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Tą grę kupuję na 100% po polsku ale podpatrzyłem już angielską wersję żeby obadać jak to wygląda i muszę powiedzieć że jest bardzo dobrze. Grałem na piecu prawie na maxa i powiem Wam że naprawdę na klocu jest dobrze.
 

YellowFlash

Użytkownik
Użytkownik
Grafa jest bardzo dobra, testowałem, i dużo lepiej wypada na 1080p (nie wiem czy to kwestia telewizora ;) ). Gameplay nie jest bardzo trudny do opanowania, dosyć łatwe sterowanie, jak do teraz to według mnie jest to najlepsza gra, która wyszła w tym roku. Polecam jej zakup (tymbardziej, że jest dość tania) ;P
 

Littbarski

Użytkownik
Użytkownik
Dziś spędziłem kilka godzin podpatrując angielską wersję, i muszę powiedzieć, że gra zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Grafika naprawdę daje rady, świetny klimat, wciągająca fabuła. Zamówiłem już polską wersję, na pewno warto wspierać naszych rodaków, którzy zrobili taką świetną grę.
 

demon1109

Użytkownik
Użytkownik
Człowieku ty pytasz czy wiedźmin to dobra gra ?!
Mam xboxa z 4 lata, drugiego juz z reszta i nagrałem sie w duzo gier od shooterów przez fife do assassyna itd..itd
Gta jest extra,
CoD jest extra
A Wiedźmin to dla mnie cos wiecej niz gra, gdybys sobie tak przeczytał sage pana Sapkowskiego to bys zrozumiał o co chodzi
mi by było wstyd założyc taki temat :p
Obama nawet ma te gre !
 

panborysek

Użytkownik
Użytkownik
Przeszedłem prolog i pierwszy act w około 9 godzin na normalu mam 17 level postaci, gra wymiata za tydzień trzeba kupić oryginał i grać full PL.Gra jest pewnie na około 30 godzin i to bez wszystkich misji pobocznych + jeszcze ze 20h na dopakowanie na Full drzewka umiejetności , extra polecam naprawdę warto zapłacić te 120zł. Polska górą.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Ciężko napisać coś nowego. Od dłuższego czasu gra jest dostępna na PC i kto mógł zagrać to zagrał. Wersja na xboxa to świetna alternatywa dla osób, które nie dysponują mocnymi komputerami. Na temat grafiki nie ma się co rozwodzić. Jak na standardy konsol jest bardzo dobrze. Walka jest przyjemna, nawet na normalnym poziomie trudności przeciwnicy potrafią zaskoczyć - zwłaszcza w większych grupach. Dojrzała fabuła, to następny kluczowy element. Anglojęzyczne dialogi w niektórych momentach różnią się znacząco od napisów wyświetlanych na ekranie. Pełna polska wersja językowa na pewno jeszcze lepiej odda klimat świata wykreowanego przez Sapkowskiego.




///każdy następny off-top będzie nagradzany ostrzeżeniem.
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie doszła moja Mroczna Edycja Wiedźmina 2. Artbook jest przepiękny, wszystko prezentuje się naprawdę znakomicie. Zaraz odpalam grę i napiszę potem co nieco.
Jak na razie duży plus. :D
 

Kamilloks

Użytkownik
Użytkownik
Jak chcecie zamawiać Wiedźmina 2 z dostawą do domu. To polecam z Euro RTV i AGD do dziś do 24 mają dostawę gratis. (Pobranie doliczają 6zł). Cena u nich to 119zł. Dobre rozwiązanie dla ludzi w których miastach będzie problem z kupnem gry w dniach premiery.
Co do samej gry. Mi się bardzo podoba. Serdecznie polecam. Miła i zaskakująca fabuła. Przyjemna obsługa. Dobrze dopasowane czynności w grze do przycisków na padzie.

// Nie dość że offtopujesz to jeszcze polecasz ludziom nie najlepszą opcję. W media marktach Wiedźmin 2 na X360 będzie za 99zł. MrDraiger
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
własnie gram w mroczną edycje na xbox360. Co do opakowania instrukcji itd mistrzostwo, na prawdę starannie i ładnie zrobione. Co do gry. Gra się świetnie, aczkolwiek parę błędów jest, doczytywanie tekstur chociaż w sumie to bolączka już leciwego xbox-a, czasami cięzko Geralt wchodzi w interakcje z otoczeniem, podczas dialogów rozmów, potrafią zniknąć postacie, słychac tylko ich głosy :) Na razie to tyle. Co do grafiki na prawdę śliczna, aczkolwiek widać kiepskie tekstury w niektórych miejscach ale ogólnie grafika na prawdę bardzo ładna i co najważniejsze gra działa bez zacinek, czy spadków animacji.
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
hmm walka w grze ma plusy i minusy, gdy jest kilku przeciwników to trzeba troche pomyśleć i nagimnastykować sie, ale gdy przeciwnik jest jeden wystarczy podejść blisko i wciskac szybko A albo X, a przeciwnik stoi oglupiony i przyjmuje ciosy ;/ za dużo grałem w Dark Souls i teraz walka wygląda dość mizernie, mowa o walce 1 na 1.
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wersja PC ma trudniejsze sterowanie na klawie i myszce, ale można pada podłączyć ale wiadomo lepszą grafikę na full detalach. Jeśli masz dobrego kompa, podłączysz go pod TV i będziesz grał padem to bierz PC :)

obecnie gram w wieśka na Xbox360 podłaczony do Plazma Panasonica Viera 50 cali z bliska gra wygląda tragicznie :) Oczywiście mowie tutaj o nie całym metrze od ekranu :) Ale z dalszej odległości grafika na prawdę zachwyca i spokojnie daje radę :)
 

chester35

Użytkownik
Użytkownik
Pojechalem dzis do media markt i i jestem mile zaskoczony bo kupilem gre za 109 zł i dostalem jeszcze gratis plyte z bonusową sciezką dzwiękową oraz kod na unikatowy awatar z W2. gra na początku byla ok , wygląda bardzo ładnie :D ale jak zobaczylem ten las na początku pierwszego aktu to naprawde jestem pod wrazeniem , swietny port :) nie spodziewalem ze gra bedzie tak dobrze wyglądac :p jak troche pogram to napisze cos więcej .
 

tmsn514

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Narazie zdążyłem dojść tylko do momentu przed walką z kejranem (trochę brak czasu, mimo że grę posiadam od piątku ;)). Grafika naprawdę trzym poziom, fabuła zapowiada się ciekawie, walki dostraczają przyjemnych wrażeń. Nic tylko grać :). Co do samego wydania (Mroczna), jest całkiem ładne. Ciekawie zrobione pudełko, piękny artbook a i sama gra wraz z mapą prezentuje się doskonale. Myślałem że medalion będzie bardziej podobny do breloka z jedynki, ten jest jakoś trochę spłaszczony ;), ale ogólnie OK.
Mam tylko drobne pytanie do ludzi posiadających kody na strój Geralta - działają już wam? Czy mam pisać do gram.pl, że cały czas wyskakuje mi informacja o błędnym kodzie (przepisuję napewno dobrze)?
Pozdrawiam i życzę przyjemności z gry :)
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Ja swoją kopie kupiłem w Mediaekspert za 99,99zł. :) Nie spodziewałem się, że aż tak mnie porwie gdyby nie to, że rano praca pograłbym jeszcze a tak spać.
 

Do góry Bottom