The Witcher 3: Wild Hunt – The Sands of Ofir. Tak mógłby wyglądać trzeci dodatek do wielkiej gry CDP

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


CD Projekt RED pracuje jeszcze nad aktualizacją dla Wiedźmin 3: Dziki Gon, która wprowadzi wsparcie dla PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X, ale autorzy nie zamierzają tworzyć kolejnych DLC. W tej sytuacji z wielkim tytułem Polaków postanowiła zmierzyć się studentka z Rosji.

The Witcher 3: Wild Hunt – The Sands of Ofir to koncepcja dodatku, który mógłby się rozgrywać po zakończeniu fabuły z Krew i Wino. Wszystkie materiały zostały przygotowane przez Alexanderę Tokaryuk



Rosyjska studentka zdecydowała się stworzyć cały album szkiców koncepcyjnych, które prezentują nigdy nie przygotowywany dodatek do Wiedźmina. W The Sands of Ofir główny bohater miałby spotkać się z sułtanem – mężczyzna stracił syna i to właśnie Geralt miałby pomóc w odnalezieniu jednego z morderców.

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie projekt, ale musicie przyznać, że prace Alexandry wyglądają fantastycznie. Nie trudno mi wyobrazić sobie Geralta w nowej scenerii, który musi rywalizować z kolejnymi bestiami.

Pracę Rosjanki znajdziecie w tym miejscu – obok zarysu fabularnego zostały zaprezentowane stroje, bohaterowie, bronie, pancerze, animacje, czy też fantastyczne potwory. Szczególnie zachęcam do spojrzenia na te ostatnie.

Co sądzicie o tym projekcie? Gralibyście? ;)







 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Troche na siłe dodatek, ale wieśka nigdy za wiele
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja bym sobie bardzo chętnie pograł, pytanie czy kolejny dodatek nie łamałby umów licencyjnych. Jeśli tak to nie ma szans. Nie wiem czy redsi nie mogliby się dogadać z Sapkiem i odnowić wieśka 1 i wieśka 2 na nowszy sprzęt. Fabuła mogłaby być taka sama, lub podobna a przebudować interfejs - dodać możliwość teleportacji, żeby tyle nie błądzić i wprowadzić łatwiejsze odnajdywanie celu.
 

Do góry Bottom