Thermopad Xbox One X

barteknh20

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam czy orientuje się ktoś jakiej grubości kupić thermopady do Xbox One X. Planuje po latach wymienić pastę i thermpoady

Ringwel

Świeżak
Świeżak
też czeka mnie ten zabieg... udało Ci się gdzieś dowiedzieć jakiej grubości są te termopady?

GumaTurb0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może ktoś na forum zna godny polecenia serwis w Warszawie który podejmuje się wymiany termopadów, pasty oraz porządnie przedmucha z kurzu X ? Przyznam, że w ramach dbania o sprzęt myślę o takich zabiegach spa dla mojego XOX. :cycusie:

Ringwel

Świeżak
Świeżak
Może ktoś na forum zna godny polecenia serwis w Warszawie który podejmuje się wymiany termopadów, pasty oraz porządnie przedmucha z kurzu X ? Przyznam, że w ramach dbania o sprzęt myślę o takich zabiegach spa dla mojego XOX. :cycusie:
Nie doczekałem się na żadną odpowiedź więc sam się zato zabrałem. Powiem Ci że nic strasznego.... Wymieniłem pastę i termopary po czym Xbox nagle ucichł problemy z przegrzewaniem jak ręką odjął...

GumaTurb0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie doczekałem się na żadną odpowiedź więc sam się zato zabrałem. Powiem Ci że nic strasznego.... Wymieniłem pastę i termopary po czym Xbox nagle ucichł problemy z przegrzewaniem jak ręką odjął...
Niestety era kiedy na forum można było liczyć na wsparcie już bezpowrotnie mija.
Mówisz sam to zrobiłeś? W sumie nie miałbym oporu samemu rozebrać konsolę, nawet gdzieś znalazłem stronę gdzie typek w naszym ojczystym języku opisuje krok po kroku jak wymienić pastę.
W miniony weekend podczas gry w ****$%# zoptymalizowane PUBG dwa razy zaliczyłem reset konsoli więc już czas.

Ringwel

Świeżak
Świeżak
Niestety era kiedy na forum można było liczyć na wsparcie już bezpowrotnie mija.
Mówisz sam to zrobiłeś? W sumie nie miałbym oporu samemu rozebrać konsolę, nawet gdzieś znalazłem stronę gdzie typek w naszym ojczystym języku opisuje krok po kroku jak wymienić pastę.
W miniony weekend podczas gry w ****$%# zoptymalizowane PUBG dwa razy zaliczyłem reset konsoli więc już czas.
Ja postępowałem zgodnie z wskazówkami na tym filmie Paste jaką użyłem to Termal Grizli
Tym filmem się wspomagałem jest w nim wszystko bardzo fajnie pokazane. Pasta jakiej użyłem to Thermal Grizzly ( kup najmniejsze opakowanie i tak sporo zostanie) masz tu tez termopdy które zastosowałem https://allegro.pl/oferta/aab-thermopad-y-termopad-y-tasma-2mm-6-0-w-mk-7497656408?snapshot=MjAxOS0xMi0xMFQyMjo0Mzo0NC4yNzJaO2J1eWVyOzc2ZDg0OWJjNjNmZmQ5YTU3NDQxYTdiMjdlNTI3NjczZDIxZmEzMTgxZDYzMzBhYzBlNmUwMjViYzhhMGFjMmE= Powodzenia!

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Szczerze ? Od Xbox Classic nie rozbierałem konsol :D Tam to była zabawa w mody, przeróbki, itp itd. Od czasu X360 nie otwierałem, nic się z nimi nie działo a i powodu do otwierania nie było, bo X360 jak i Xbox One na gwarancji były, przerabiać na kopię nie musiałem, przegrzewać się nie przegrzewały i pewnie sporo osób tak ma, że z konsolą się nic nie dzieje, to stoi i się z niej korzysta. Często na forum problemy są z konsolą, ale są na gwarancji i po prostu najlepszym rozwiązaniem jest serwis :)

P.S. Mam wrażenie, że dużym problemem jest wylot z tyłu przy XBX, bo w X360 i XOne S, które mam wyloty powietrza są w górę, a z tyłu zawsze jest ciasno, ściana i cyrkulacja powietrza chyba już nie jest taka dobra jak być powinna :(

Do góry Bottom