Titanfall na Xboksie One w 792p także po premierze

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Pamiętacie informacje o dziwnej rozdzielczości Titanfalla? Podobno miało tak być tylko w wersji beta. Podobno...

Pełna wersja Titanfalla na Xboksie One będzie działała w rozdzielczości 792p, dokładnie tej samej, w jakiej działała wersja beta. Wtedy twórcy zapewniali, że w przypadku końcowego produktu będą celować w 900p, a może i nawet w 1080p. Cóż - nie wcelowali.

Richard Baker z Respawn Entertainment zapewnia,, że prace nad zwiększeniem rozdzielczości będą trwały także po premierze. - Będziemy eksperymentować - mówi. - Celem jest albo 1080p bez antyaliasingu, albo 900p z FXAA. Staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie... Nie chcemy poświęcić wszystkiego w imię wyższej rozdzielczości. Jak na razie nie jesteśmy w 100 procentach zadowoleni z żadnej z opcji, ciągle nad tym pracujemy. Nie zmieni się to w dniu premiery. Ciągle liczymy na to, że uda się coś osiągnąć potem. Prawdopodobnie uda nam się zwiększyć rozdzielczość po premierze.

Hmmm, tak więc, jeśli kupię Titanfalla w dniu premiery, to będzie to już skończony produkt, czy taki, nad którym ciągle będą trwały intensywne prace? Bo w jedną betę już grałem...​

 

darudek_ek

Użytkownik
Użytkownik
MOC Xboxa One haha :D Co za czasy, aby konsola w 2014 roku nie potrafiła wyświetlić zabytkowego standardu 1080 i dać wygładzanie krawędzi. To już nawet nie jest śmieszne, to są żałosne kpiny. Efekty polityki MS widać w sprzedaży konsol, przegrywają z PS4 nie tylko w Japan i EU, ale i w USA. Bieda.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Hehe słabo. Tak się mówiono o next genach itp itd. Więc myślałem, że jak X360 i PS3 są już takie "słabe" to nowe maszynki spokojnie pociągną te 1080p. A tu taki surprise, że mają kłopot. Konsole ratują tylko i wyłącznie EXY w które siłą rzeczy nie zagramy na PC. Jakby tak nie było to dawno zainwestowałbym w jakieś monstrum i do tego PAD.


Co do Titanfalla to niech M$ lepiej nie gra w Dart's bo najwidoczniej strasznie słabo celują ]=D. Chociaż ja ogólnie jestem ciekaw wersji na X360.
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
Straszna bieda, jak to określił jeden z przedmówców to jest żal.
Byłem bardzo za XO ale z kolejnymi tzw. doniesieniami nie jestem pewien czy to dobry wybór.
Komunikat mówi, że może dodadzą łatke.
Swoją drogą ciekawi mnie dlaczego napisali 792p a nie zostali przy standardzie 720.
Miała być lokomktywa a okazało się że ten pociąg to drezyna i to z górki jadąca.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Bieda, żal to za mało powiedziane panowie - to WSTYD by konsola nowej generacji nie potrafiła wyświetlić obrazu w Full-HD, a jeśli już go łaskawie wyświetli to by było w nim brak antyaliasingu !!!
Może po prostu niedługo otrzymamy info że XONE przestanie wyświetlać dalszych planów w grze bo po co to komu skoro główny bohater będzie widoczny na ekranie... :mad-new:
Porażka i to przy takim tytule który miał wynieść tą "bubel - konsole" na wyżyny i miał być dla niej szansą....
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Ale co ma konsola do producenta gry? ...
Jeżeli twórca gry zrobi grę w 240p to i niech to będzie cud maszyna nie zrobi tekstur w 1080p. W tekście jest wyraźnie napisane że twórcy celowali w 1080p ale nie wyrobili się pewnie z czasem. Teraz szybkie pytanie na ps4 bedzie 1080p? Tej gry oczywiście.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Ale co ma konsola do producenta gry? ...
Jeżeli twórca gry zrobi grę w 240p to i niech to będzie cud maszyna nie zrobi tekstur w 1080p. W tekście jest wyraźnie napisane że twórcy celowali w 1080p ale nie wyrobili się pewnie z czasem. Teraz szybkie pytanie na ps4 bedzie 1080p? Tej gry oczywiście.
Czy Ty w ogóle czytasz jakieś INFA odnośnie XONE ?!?
Tu nie chodzi o CZAS (że producent się nie wyrobił z tym 1080p.) tylko o to że KONSOLA MA ZA SŁABY HARDWARE by pociągnąć gry w 1080p....
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Czy Ty w ogóle czytasz jakieś INFA odnośnie XONE ?!?
Tu nie chodzi o CZAS (że producent się nie wyrobił z tym 1080p.) tylko o to że KONSOLA MA ZA SŁABY HARDWARE by pociągnąć gry w 1080p....

Cytuje newsa " Pełna wersja Titanfalla na Xboksie One będzie działała w rozdzielczości 792p, dokładnie tej samej, w jakiej działała wersja beta. Wtedy twórcy zapewniali, że w przypadku końcowego produktu będą celować w 900p, a może i nawet w 1080p. Cóż - nie wcelowali." Nie widzę tutaj żadnej informacji że Xbox one się nie wyrabia tylko że producenci zawalili więc o czym my tu rozmawiamy...
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Teraz szybkie pytanie na ps4 bedzie 1080p? Tej gry oczywiście.
Na ps4 będzie w 4k. Proponuję się zapoznać na jakie platformy ta gra wychodzi :p
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
No tak, mieli celować, chodzi o optymalizację.
Problem jest dlatego, że jak chcesz zainwestować swój ciężko zarobiony hajs to chcesz, żeby to co kupisz było jak najlepsze. Ta gra miała być tytułem który rozrusza generację.
Ja wolałbym zamknięte beta testy drugi raz i premierę później z lepszą grafiką.
Naturalnym wnioskiem z tego, że coś nie działa jest problem sprzętowy, widać już tu, że pamięć nie wyrabia bez dodatkowego zaangarzowania, albo ktoś uznał, że tyle wystaczy
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Oczywiście widzę, że są i tacy ludzie, co przy najbardziej dynamicznej grze będą zwracać uwagę na rozdzielczość.

 

darudek_ek

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście widzę, że są i tacy ludzie, co przy najbardziej dynamicznej grze będą zwracać uwagę na rozdzielczość.
Tu nie chodzi o zwracanie uwagi... Oczywiście, że ludzie wolą grać niż liczyć pixele, ale kolejny dzień i kolejny raz sam siebie oszukujesz. 792p w tak podobno flagowym tytule na X1 to katastrofa i świadczy o słabej konsoli. Mówiłem Ci to wiele razy, że jeśli na starcie gry nie potrafią zapewnić przyzwoitej jakości (a 1080p jest standardem od kilku lat) to im dalej w las będzie jeszcze gorzej. Titanfall śmiga na silniku Source, który pamięta czasy HalfLife 2 + ma jakąś część kodu z COD. Małe mapy, 12 graczy, brak destrukcji otoczenia i interakcji.

9/10 gier wydawanych na obecne konsole chodzi lepiej na PS4, więc czego to jest dowód? Kilka zapowiedzianych też będzie. Dalej będziesz powtarzał, że nie liczy się grafika? Duma i honor nie pozwalają Ci się przyznać, że Microsoft poleciał w kulki projektując konsolę, a konkurencja zrobiła to po prostu lepiej?
 

peh

Banned
Dobra, XBONE nie ciągnie fhd, to już wszyscy wiedzą, tak samo jak to że TITANFALL też jets na PC. Macie zwsze wybór - ładniej lepiej i przyjemniej.
 

bysiiuu

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam xboxa360 i za chiny nie wymienilbym go na ps3. Lecz teraz na next genach znuszony jestem przejsc na strone wroga bo jak place to wymagam

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
darudek_ek Czy Ty na serio jesteś ślepy, czy tylko udajesz? Ja już od dawna przełknąłem fakt i zatwierdzałem to nie raz w postach, że XO jest i będzie słabszą hardware'owo od PS4. Jednocześnie nie raz wspominałem o tym, że w kwestii grafiki mam b. małe wymagania i dla mnie np. taki Black Ops 2 już mi starczy w 100%. Mój wybór padł na XO pod względem, że znajomi z którymi gram na X360 i znam się od prawie 6 lat, też wybierają XO (Też oczywiście nie raz zaznaczyłem, ale niestety widać Twoją ignorancję). Nie wiem o co Ci chodzi z tą dumą i honorem. Ludzie tacy jak Ty (70-80% tego forum) mają ułomne myślenie, że jeśli ktoś wybrał XO, to już jest arcyfanboyem Microsoftu i w ogóle debil. Pewnie jakbym wybrał PS4, to byłbym super pro elo ziomkiem i mógłbym startować na prezydenta?
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Cytuje newsa " Pełna wersja Titanfalla na Xboksie One będzie działała w rozdzielczości 792p, dokładnie tej samej, w jakiej działała wersja beta. Wtedy twórcy zapewniali, że w przypadku końcowego produktu będą celować w 900p, a może i nawet w 1080p. Cóż - nie wcelowali." Nie widzę tutaj żadnej informacji że Xbox one się nie wyrabia tylko że producenci zawalili więc o czym my tu rozmawiamy...
I znów napiszę Ci jak poprzednio że nie czytasz żadnych INFO odnośnie XONE....
No cóż jeśli liczysz na to że MS lub jakiś producent gier napisze wielkimi literami na pudełku XONE że konsola ma za słaby hardware by pociągnąć gry w FullHD to zapewne nigdy się tego nie doczekasz.
Postudiuj tematy nawet na tym forum to dowiesz się że to nie wina producentów gier (bo mają za mało czasu, lub nie potrafią jeszcze pisać gier na tą konsole) tylko wina MS że zbudował za słabą jak na dzisiejsze czasy konsole która nie domaga w 1080p.
 

Aizen30

Banned
a jest tyle wogule? Ahhh te opóźnienia wydadzą pewnie większy patch i wszyscy będą zadowoleni.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
a jest tyle wogule? Ahhh te opóźnienia wydadzą pewnie większy patch i wszyscy będą zadowoleni.
Przecież Richard Baker z Respawn Entertainment napisał (czytaj pierwszy post) że celem jest 900p z antyaliasingiem lub 1080p bez antyaliasingu więc patch pewnie będzie.
 

Do góry Bottom