Title Update #2 Do AC: Brotherhood i LT+

XBUC

Świeżak
Świeżak
Witam. Zauważyłem że Wyszedł nowy Title Update (#2) do Gry Assassin's Creed Brotherhood, który zajmuje 6 MB. Czy Grozi coś złego mojej konsoli, jeżeli wgram sobie ten Title Update Offline? Mam LT+ i Nowego Dasha. Słyszałem że w Nowych Patchach mogą być jakieś zabezpieczenia, które oflagowują Konsolę. Czy to prawda? Czy może wgrywanie nowych title update do gier jest dalej Bezbieczne tak jak kiedyś?

Proszę o Jasną Konkretną Odpowiedź. Dziękuję ;>
 

Sir Dejv

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem dokladnie ale wstrzymaj sie jeszcze niewiadomo jakie pulapki M$ zastawi ;D.
 

XBUC

Świeżak
Świeżak
Może ktoś wie coś więcej na ten Temat? Zależy mi na tym Patchu, i jestem ciekawy czy ktoś już go użył na Przerobionym Xboxie (LT+)
 

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Ja Ostatnio Założyłem podobny temat i dostałem za to 6 PK karnych, bo nie przeszukałem dobrze forum itp. Inna Sprawa Że na forum ni h*j nie widać Odpowiedzi. Sam się zastanawiam czy nie wgrać sobie tego title update, ale wolę jednak nie ryzykować. Jak Narazie bezpiecznie jest tylko używać Patch'y do gier, które nie mają zabezpieczenia AP25. Może ktoś się zlituje i w końcu Poda odpowiedź Na to pytanie.
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Ja ściągnąłem tego patcha i wszystko jest ok.
 

Do góry Bottom