To ile miejsca potrzebuje w końcu Natal?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio w Sieci pojawiły się wątpliwości co do tego, czy Natal będzie działał w mniejszych pokojach. Microsoft wyjaśnia kontrowersje.

Wczoraj w Internecie pojawiły się doniesienia dotyczące wymagań Natala co do powierzchni pokoju, w którym będą bawić się gracze. Według serwisu Techflash najnowsza zabawka Microsoftu miałaby wymagać od gracza, aby stał on w odległości około 4 metrów od kamerki. Oczywiście wiadomość ta wzbudziła spore kontrowersje pośród xboksowców.

Teraz całe zamieszanie komentuje Microsoft, który zapewnia, że wspomniane wcześniej informacje nie są prawdziwe:

"Komentarze naszych przedstawicieli dotyczące przestrzeni działania Project Natal zostały źle zinterpretowane. Prawdą jest, że czujniki Project Natal odczytują konfigurację pokoju i dostosowują obszar gry do bieżących warunków. Wiemy, że pokoje są różnych kształtów i rozmiarów. Dlatego przeprowadziliśmy bardzo dużo testów aby upewnić się, że każdy będzie mógł zeskoczyć ze swojej kanapy i dołączyć do zabawy gdy project Natal trafi do sklepów w tegorocznym sezonie świątecznym".

Nie ma więc sensu ulegać panice. Wszystko pod kontrolą.
Żrodło: http://www.gram.pl/news_8QzeGei7_To_ile_miejsca_potrzebuje_w_koncu_Natal.html
 

Zoax

Użytkownik
Użytkownik
"Prawdą jest, że czujniki Project Natal odczytują konfigurację pokoju i dostosowują obszar gry do bieżących warunków"
To jakias totalna bzdura, wieżyć mi sie nie chce że natal kalibrował przez skan pokoju, szybciej bym uwierzył że obiektyw jest zmiennoognistowy.
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie do NATALa trzeba miec salon co najmniej 30 m2
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
6x5m? przesadzasz :p
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
a kiedy już wyjdzie ??? do sklepow ?
 

SiwyPL

Użytkownik
Użytkownik
Podobno ma wyjść w te święta bożego narodzenia
 
jakie 30m ??? przeciez wystarczy 2-3m stanac od natala i wylapie ruchy ciala po kij ci 30m ???

a po zatym natal to wielka porazka w stylu wii, niebedzie zadnch gier o realistycznej grafice tylko takie gowna jak na wii
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Ja itak będe musiał sobie odpuścić natal, mam pokój mocno "panoramiczny" a łóżko i tv ustawione po dwóch stronach tak, że jest 1m miejsca pomiędzy, to co mam na łóżku grać ?
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
@nazwauzytkownika

przeciez ms_crew napisal tam m2 a nie m. Wiesz co to jest m2 ??

Co do wii to masz ta konsole ze tak na nia najezdzasz?? Nie dla wszystkich liczy sie tylko grafika, wazny tez jest gameplay.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Myślał pewnie że to mieszkanie M2 heh. Spory salon na pewno będzie potrzebny w małej klitce nie zagra się na tym
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
jeśli mowia ze stac trzeba ok 4 metrow od kamerki to mysle ze wolne miejsce o wymiarach 4x4 metry w zupelnosci wystarczy
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
"Prawdą jest, że czujniki Project Natal odczytują konfigurację pokoju i dostosowują obszar gry do bieżących warunków"
To jakias totalna bzdura, wieżyć mi sie nie chce że natal kalibrował przez skan pokoju, szybciej bym uwierzył że obiektyw jest zmiennoognistowy.

Głośniki Sony jak i inne renomowanych firm też skanują pokój i dostosowują automatycznie ustawienie, do ustawienia głośników (dzwiek HD, 7.1 itp.)
 

elosiema

Banned
To całkiem możliwe skoro na winmobile ktoś napisał aplikacje która działa jak sonar to dlaczego nie można było by tego zastosować w kamerce?
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
To ja się nie mam co martwić bo pokój mam spory :)
 

DragonFly

Użytkownik
Użytkownik
ciekawie przygladam sie od poczatku, i zastanawiam sie jak mocne tytuly wyjda pod natal'a
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
I właściciele dużych domów, pozdrawiają mieszkańców bloków.. :DD
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom