• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

to play this disc put it in an xbox 360 console-wina napędu, czy gry?

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
#1
Witam. Mam niemodyfikowanego xboxa. Wszystko jest oryginalne.
Mam kilka gier. (Załóżmy, że gra 1 to ideał, 2 to bdb-(drobne rysy), 3 jest w stanie db-(dużo rys, takich jakby plam...))
No nic, pewnego dnia wkładam grę 1 wyskakuję Odtwórz DVD (nie otwórz napęd) a po wciśnięciu tego wyskakuję: "to play this disc put it in an xbox 360 console". Wysuwam napęd, wsuwam i wczytuje normalnie, wyskakuję Uruchom grę blablabla i wszystko śmiga. Na tej grze wyskoczyło to 2 razy.
Innego dnia wkładam grę numer 2 i wyskakuje to samo i taka sama sytuacja, po wysunięciu, wsunięciu działało normalnie. I też 2 razy miałem takie coś.
Dziś wkładam grę nr 3. I jak się domyślacie znowu ta sama sytuacja i po wysunięciu, wsunięciu działa. Na tej płycie 1 raz.
Te wszystkie 5 przypadków przydarzyły się na przestrzeni 11 miesięcy.
Jeszcze dodam, że wszystkie gry instalują się bez problemu. Zawsze grane z HDD.
I tu są moje pytania:
1. Czego to była wina? Pada napęd, czy co?
2. Czy kiedyś takie coś mieliście?
3. Czy mam się przejmować, że pewnego dnia nic już nie odczyta?
Za pomocne odpowiedzi daję dziękuję. :)
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
#3
Ale czy to jest możliwe? Jakby był brudny, to działby się to raz dziennie, a nie 5 razy na 11 miesięcy.
Czy miał ktoś kiedyś zamiast uruchom grę to odtwórz dvd, a po kliknięcu A: to play this disc put it in an xbox 360 console?
 


Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
#5
napiszę to co pisałem wcześniej, wiele osób tak ma, ja tak miałem przez 2 lata naprawdę wiele razy. powodów może byc wiele, ale jedno jest pewne - to nic strasznego. Rozumiem ze mozesz byc przewrażliwiony bo ten temat się ciągnie od dawna, ale czasami lepiej nie zawracac sobie głowy takimi bzdetami i grac. JEST OK.
 


Do góry