To prawie pewne - Wiedźmin 2 wyląduje na konsolach!

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
Konsolowy Wiedźmin 2 przez długi czas był tematem niepewnym, pełnym sprzecznych opinii i nagłych zmian decyzji. Na szczęście w końcu pojawiają się mocne przesłanki, że będziemy wywijać mieczami Geralta także za pomocą pada!

Tomasz Gop w wywiadzie dla serwisu Made2Game wyjawił, iż obecnie niewielkie części gameplaya Wiedźmina 2 przenoszone są na current genowe konsole i testowane, co więcej, z wynikiem jak najbardziej pozytywnym, a silnik gry nie ma problemów z multiplatformowością.

Jedno wiemy na pewno, X360 i PS3 na swojego "Wieśka" poczekają nieco dłużej niż pecetowcy, ale co się odwlecze, to nie uciecze - 17 maja już niebawem. Oczywiście nie ma żadnych konfirmacji, ale kto jeszcze wierzy, że Wiedźmin 2 pozostanie "exclusivem" pecetowym?

Źródło: Made2Game Tłumaczenie: gamezilla.pl

No to teraz możemy spać spokojnie. Choć smutny bym nie było bo komputer i tak mam mocny no ale ... kto z nas nie chciałby odpalić wiedźmina na swoim poczciwym xboxowym blaszaczku czyż nie? :D

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra wiadomość. W końcu wszystkie niepewności zostały rozwiane. Ciekawe ile przyjdzie nam czekać na konsolową edycję?

P.S.
Screen pierwsza klasa :D

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda, że pierwszej części nie było na konsole bo była wspaniała i oby 2 taka była!

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Diablo III na konsole, Wiedźmin 2 na konsole, ku*wa, robi się coraz lepiej! :)
Mam pytanie, czy Wiedźmin 2 ma powiązania fabularne do 1?

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wiedźmin 2 na konsole - news wyczekiwany przeze mnie od pół roku :p I cieszę się niezwykle że pogram jeszcze na X'ie w Wiesia ;)

Ale Diablo 3 im nie wybaczę - jak można takiego dobrego ex'a zapodać na konsolę toż to się w pale nie mieści

n1co

Banned
Oczywiście że ma. Wiesiek 2 rozpoczyna się w momencie kiedy kończy się część pierwsza. Z tego co wiem będzie można kontynuować grę z save'ów z Wieska 1 , wpłynie to na zachowania postaci, które już spotkaliśmy w pierwszej odsłonie .

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Na początku ma być na jedną konsolę, potem na drugą. Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności wyląduje na 360 ;).

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Ja też się cieszę z tego faktu bo ta gra wymiata.

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Kolejna wspaniała wiadomość najpierw Diablo a teraz Wiedźmin :) oj chyba jednak ten rok będzie dobry :)

Porcky

Użytkownik
Użytkownik
Coś czuje, że akcje optimusa dzięki ten informacji jeszcze bardziej poszybują w górę.

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
świetna wiadomośc, świetna gra i jeszcze świetniejszy screen :)

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Noo to się doczekałem :D
Ps.SS 1 klasa :D

T0Mmy

Banned
Ciśnij Wiesiek na konsole !
Szykuje sie rok rpgowy .

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że ma. Wiesiek 2 rozpoczyna się w momencie kiedy kończy się część pierwsza. Z tego co wiem będzie można kontynuować grę z save'ów z Wieska 1 , wpłynie to na zachowania postaci, które już spotkaliśmy w pierwszej odsłonie .
Jest to pewne? z tymi save'ami ?:D bo kurde chyba już nie mam:D grr

Pankracy666

Użytkownik
Użytkownik
Na konsole fajnie :) będzie się pewnie grało sporo lepiej niż na PC.

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
Ciesze sie z faktu ze takie dobre gry beda tez na konsole

P.S Screen tez jest niezly

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Najlepsze jest to, że wersja na konsole ukaże się później, więc można oczekiwać dopracowanego RPGa, a nie jak to było z Risen i Arcania marnego portu :)

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Dobra informacja bo nie wszystkim nowy Witcher ruszy na kompie, to będą mieli szansę pograć na konsoli. Jestem bardzo rad z tego powodu bo bardzo chętnie w niego zagram.

Do góry Bottom