• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

To prawie pewne - Wiedźmin 2 wyląduje na konsolach!

Kamellot

Użytkownik
Użytkownik
Konsolowy Wiedźmin 2 przez długi czas był tematem niepewnym, pełnym sprzecznych opinii i nagłych zmian decyzji. Na szczęście w końcu pojawiają się mocne przesłanki, że będziemy wywijać mieczami Geralta także za pomocą pada!

Tomasz Gop w wywiadzie dla serwisu Made2Game wyjawił, iż obecnie niewielkie części gameplaya Wiedźmina 2 przenoszone są na current genowe konsole i testowane, co więcej, z wynikiem jak najbardziej pozytywnym, a silnik gry nie ma problemów z multiplatformowością.

Jedno wiemy na pewno, X360 i PS3 na swojego "Wieśka" poczekają nieco dłużej niż pecetowcy, ale co się odwlecze, to nie uciecze - 17 maja już niebawem. Oczywiście nie ma żadnych konfirmacji, ale kto jeszcze wierzy, że Wiedźmin 2 pozostanie "exclusivem" pecetowym?

Źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
Tłumaczenie: gamezilla.pl

No to teraz możemy spać spokojnie. Choć smutny bym nie było bo komputer i tak mam mocny no ale ... kto z nas nie chciałby odpalić wiedźmina na swoim poczciwym xboxowym blaszaczku czyż nie? :D

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobra wiadomość. W końcu wszystkie niepewności zostały rozwiane. Ciekawe ile przyjdzie nam czekać na konsolową edycję?

P.S.
Screen pierwsza klasa :D

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Diablo III na konsole, Wiedźmin 2 na konsole, ku*wa, robi się coraz lepiej! :)
Mam pytanie, czy Wiedźmin 2 ma powiązania fabularne do 1?
Wiedźmin 2 na konsole - news wyczekiwany przeze mnie od pół roku :p I cieszę się niezwykle że pogram jeszcze na X'ie w Wiesia ;)

Ale Diablo 3 im nie wybaczę - jak można takiego dobrego ex'a zapodać na konsolę toż to się w pale nie mieści

Diablo III na konsole, Wiedźmin 2 na konsole, ku*wa, robi się coraz lepiej! :)
Mam pytanie, czy Wiedźmin 2 ma powiązania fabularne do 1?
Oczywiście że ma. Wiesiek 2 rozpoczyna się w momencie kiedy kończy się część pierwsza. Z tego co wiem będzie można kontynuować grę z save'ów z Wieska 1 , wpłynie to na zachowania postaci, które już spotkaliśmy w pierwszej odsłonie .

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Na początku ma być na jedną konsolę, potem na drugą. Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności wyląduje na 360 ;).

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że ma. Wiesiek 2 rozpoczyna się w momencie kiedy kończy się część pierwsza. Z tego co wiem będzie można kontynuować grę z save'ów z Wieska 1 , wpłynie to na zachowania postaci, które już spotkaliśmy w pierwszej odsłonie .
Jest to pewne? z tymi save'ami ?:D bo kurde chyba już nie mam:D grr

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Dobra informacja bo nie wszystkim nowy Witcher ruszy na kompie, to będą mieli szansę pograć na konsoli. Jestem bardzo rad z tego powodu bo bardzo chętnie w niego zagram.

Do góry