Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Makabrycznie słaba gra, wyglądająca genialnie, jednocześnie odpychająca wszystkim co zawiera. UBI ratuje się rozmaitymi płatnymi akcjami, opłaca znanych strimerów by w to... coś grali i kiedy widzę jak się chłopaki męczą, to żal bierze. Kiedy ukończę grę, to pojawi się prawdopodobnie recenzja, ale wierzcie mi, kiedy myślę że muszę do niej wrócić, to mnie mdli. Grałem kilka godzin sam i kilka godzin z kumplami zaraz po premierze. Do dziś nikt z nas nie wrócił do tej produkcji. Na dziś to tyle, krótko i zwięźle, by przestrzec. Jest tyle ciekawych gier na rynku. Mogłem kupić Borderlands 3, a wybrałem to *ówno. :arghh:
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Pan Krakoos w d...ie był i g..no widział. On to tylko w Lego by grał :plask: Gra jest spoko, tylko mimo aktualizacji masa baboli. No i faktycznie deczko przekombinowana.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Mam blisko 100 godzin w grze i myślę, że względem Wildlands jest lepiej. Oczywiście drobne błędy się pojawiają wiadomo jak to w sandboxach, ale kolejne łatki pewnie to naprawią. W Bordera3 też grałem, ale z tych 2 zdecydowanie wybieram GR Breakpoint. Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom