Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Jestem zaskoczony tą grą poprostu po pierwszym uruchowienu zatkało mnie jak zobaczyłem tą grafike to aż niewiedziałem co powiedzieć gra jest poprostu zaje*****.



A teraz opiszcie wasze relacje z tą grą.
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Na normalu - One Shoot - You Die :p

Wymagająca, nie wiem jak na Easy :p

-----------

Wspaniała ! Zagrywam się w nią do upadłego :D
 

FoXeR

Świeżak
Świeżak
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Wymagajaca ale wkreca :D
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Gra jest zaje***** i trudna :D
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Czy i jak można rozstawić dwóch naszych partnerów w dwóch różnych miejscach? Zawsze gdy im każę gdzieś stanąć, schować się, wszędzie idą razem, a jak zbyt dużo tam miejsca nie ma to jeden stoi za drugim i ten 'wystający' obrywa... Więc?
 

fuktu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

da sie grac w splitscreen na 4 osoby?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Ja juz mam, nawet jeszcze nie odpalalem, za bardo sie wkrecilem w DMC 4 i musze rozszarpac te je**ne demonki. :D Pgram moze wieczorkiem i podziele sie wrazeniami. Na GT jest juz nawet porownanie gry na obu konsolach, ale roznicy to praktycznie zadnej nie widzialem.
 

bartos90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Gra jest wyje**** w kosmos!!! Super grafa, muza, grywalność, dość długa kampania. Ściągać i grać! ;D
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Mam pytanie jestem przy 4act i 3scena czy jeszcze dużo mi zostało do końca gry?
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Jeszcze nie zrobili poradnika :p
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

coop w Tom Clansy's Rainbow Six Vegas 2 jest na ile osób?
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Na 2.Ale glowy nie daje;/
 

arni100

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

gierka super,chociaż mi gra na splitscrenie nie pasuje bo ekran jest dzielony na środku z góry na dół a nie w poprzek ale to kwestia przyzwyczajenia
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Pogralem dluzej wiec pozwalam sobie na wiekszy opis gry.
NA "dzien dobry" gra milo zaskakuje,gdyz "pamieta" nasze save z R6 V1 i przyznaje na pewne bonusy w dowod uznania(przeszedlem czesc 1 na realistic wiec moze to dlatego) w postaci dos. i ekwipunku.
A co do samej gry...to nie zmienila sie w wiekszym stopniu,jesli chodzi o gameplay.A.I bez zmian,audiowizualnie to samo,-w koncu nie naprawia sie czegos co nie jest zepsute.
Jedyna zauwazalna zmian jest wprowadzenie punktow dos. w singlu i masa bajerow do odblokowania w zwiaku z tym.Malo to realistyczne i sensowne,ze czlonek najlepszej jednostki AT swiata musi zaliczyc iles tam headshotow zeby dostac nowy karabin szturmowy/snajperski.

P.S. Poziom trudnosci obnizyl sie ,i to zauwazalnie-przynajmniej na poziomie "realistic",bo na tym przeszedlem obie czesci.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Moglibyście mi powiedzieć czy opłaca się ściągać obie części Vegas, ale tylko dla singla?
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Majcher997 napisał:
Moglibyście mi powiedzieć czy opłaca się ściągać obie części Vegas, ale tylko dla singla?
Nawet sie nie zastanawiaj tylko sciagaj.O ile lubisz relistyczne(w miare) gry.Sciagnij czesc 1,a jak sie spodoba to sciagniesz druga.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

misiek8 napisał:
Majcher997 napisał:
Moglibyście mi powiedzieć czy opłaca się ściągać obie części Vegas, ale tylko dla singla?
Nawet sie nie zastanawiaj tylko sciagaj.O ile lubisz relistyczne(w miare) gry.Sciagnij czesc 1,a jak sie spodoba to sciagniesz druga.
Dzięki, bo słyszałem że Vegas jest głównie nastawione na multi, a singiel jest bardzo krótki.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Majcher997 napisał:
Dzięki, bo słyszałem że Vegas jest głównie nastawione na multi, a singiel jest bardzo krótki.
Tak,R6 V 1 i 2 sa nastawione przedewszystkim na multi,ale singiel jest przyzwoitej dlugosci,na pewno dluzszy niz np. AoT,GoW,Halo3,CoD4.Wszystko zalezy od wybranego poziomu trudnosci,wiadomo ze na normal przejdziesz znacznie szybciej niz na realistic,ktory to polecam wszystkim:)
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

Opłaca się ściągać część 2 oczywiście jeżeli przeszedłeś 1 część ponieważ jak zaczniesz od drugiej możesz nie wiedzieć o co chodzi w niej a fabuła w vegas po prostu wymiata
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2

KuvA napisał:
Opłaca się ściągać część 2 oczywiście jeżeli przeszedłeś 1 część ponieważ jak zaczniesz od drugiej możesz nie wiedzieć o co chodzi w niej a fabuła w vegas po prostu wymiata
A mnie tam wkurzyla fabula w 2 czesci:)
!!!UWAGA SPOILER!!!
Odpalam 2 czesc,zacieram rece ze bedziemy scigac zdradzieckiego skurczybyka,a tu Francja 5 lat wczesniej:)I jeszcze ta zmiana bohatera...ale fabula spelnia swoja role,choc wiekopomnym dzielem bym jej nie nazwal.
 

Do góry Bottom