Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist - Opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

W wątku tylko opinie!
 

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
o wiele lepsza nic Conviction , dość długie misje, przyjemna grafika ( jak na xbox ) , moja ocena 8/10
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Gra wraca do korzeni i jest lepsza od Conviction chociaż kilka rzeczy z tamtej części zostało.Niestety brak głosu M. Ironsida i wygląd nowego Sama (czy to w ogóle jest Sam Fisher ?) strasznie boli.
Czekam na polską wersję.
 

abeeha

Świeżak
Świeżak
Jeśli chodzi o rozwałkę to wolałbym sobie włączyć Prototype2. Może dodatkowo odrzuca mnie ten specyficzny "styl".

Sądziłem, że może uda mi się na SR dotrwać do premiery GTA5 lecz osobiście wolę już włączyć SC:Blacklist.

Oczywiście opinia subiektywna w 100% i bardzo możliwe że komuś się spodoba a nawet zakocha się w tym tytule - kwestia gustu.





passit4sure pass4sure
Certkiller 000-977 braindumps Certkiller 000-977 braindumps
Certkiller 640-802 braindumps Certkiller 640-802 braindumps
Certkiller PMI-001 braindumps Certkiller PMI-001 braindumps
Certkiller 70-646 braindumps Certkiller 70-646 braindumps
Certkiller 350-018 braindumps Certkiller 350-018 braindumps
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Powiem tyle
Blacklist jest na 9-/8+ dlatego ,że nie ma takiego wielkiego skoku graficznego i czasem przytnie na Palladynie
Nowy SC jest całkowicie inny od Convictiona który moim zdaniem był średni
Blacklist można przejsć na różne sposoby nawet nie tykając wrogów, czasem ale naprawdę mało razy tak sie zdarzyło ,że musieliśmy przejść resztę misji wykryci przez skrypt. Jest wiele misji pobocznych ,które możemy przejśc sami lub w coopie, są też takie ,że możemy pograć tylko w coopie. Multi nie sprawdzałem ale słyszałem ,że jest świetny.
Dla fanów skradanek i Chaos Theory polecam
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie będę się rozpisywał.
Gra na prawdę bardzo dobra. Grało sie świetnie. Wątek główny niestety bardzo krótki. Mam nadzieję że misję poboczne to będzie drugie tyle ( co i tak będzie mało :niedosyt: ) Polecam. Dałem 8
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Grałem ponad 2 godz i gra mnie w ogóle nie wciągnęła w głównej mierze ze względu na otoczenie w którym są misje (Afganistan, brud, syf zdecydowanie znudziły mnie ciągłe gry w których akcja toczy się w tamtych rejonach :chargrined:) wolałbym żeby to były jakieś mapki w dużym nowoczesnym mieście (wieżowce, hotele, parkingi itp) czy chociażby jakimkolwiek europejskim, a nie te pustynne slumsowe klimaty u Arabów.
Bardziej przypadł mi do gustu conviction od razu był klimat i gra wciągała czego nie uświadczyłem grając w blacklist.
Ta część nie wnosi jakiś dużych nowości ani urozmaiceń względem poprzednich (np. double agent mieliśmy swoją kanciapę do której wracaliśmy po każdej misji, a teraz mamy jakiś samolot...), małym minusem jest nowa postać Fishera, poprzednia była bardziej charakterystyczna, plusem natomiast możliwość przechodzeni niektórych misji w co-opie.
Pomimo tego wszystkiego grę mogę polecić może innym przypasują arabskie klimaty :beguiled:

Moja ocena 6/10

Edit: do postu poniżej mojego. I tak za dużo tego "arabstwa" jak na 2 godz gry ;] oczekuję że gra wciągnie mnie od razu, a ta wręcz zaczęła mnie usypiać. Co nie oznacza że nie mam zamiaru do gry wrócić.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Grałem ponad 2 godz i gra mnie w ogóle nie wciągnęła w głównej mierze ze względu na otoczenie w którym są misje (Afganistan, brud, syf zdecydowanie znudziły mnie ciągłe gry w których akcja toczy się w tamtych rejonach :chargrined:) wolałbym żeby to były jakieś mapki w dużym nowoczesnym mieście (wieżowce, hotele, parkingi itp) czy chociażby jakimkolwiek europejskim, a nie te pustynne slumsowe klimaty u Arabów.
Bardziej przypadł mi do gustu conviction od razu był klimat i gra wciągała czego nie uświadczyłem grając w blacklist.
Ta część nie wnosi jakiś dużych nowości ani urozmaiceń względem poprzednich (np. double agent mieliśmy swoją kanciapę do której wracaliśmy po każdej misji, a teraz mamy jakiś samolot...), małym minusem jest nowa postać Fishera, poprzednia była bardziej charakterystyczna, plusem natomiast możliwość przechodzeni niektórych misji w co-opie.
Pomimo tego wszystkiego grę mogę polecić może innym przypasują arabskie klimaty :beguiled:

Moja ocena 6/10
Myślę że mod nie usunie tego posta, ponieważ post powinien pomóc zainteresowanych SCB

Wazne
Jak pograsz trochę dłużej to będziesz miał mapki w Ameryce i nie będzie klimatów arabskich, daj szanse grze
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
w którymś wątku palnąłem, że SL to kolejna casualowa "szczelanka", więc na Chaos Theory moja przygoda sie kończy. muszę jednak przyznać, że myliłem się(chyba). gra się przyjemnie, skradankowo jak pan bozia przykazał. @Jaa pisze, ze ma dość tych afgańskich klimatów. i mnie również to już mierzi, ale są jednak inne lokacje, np. europejskie. na razie zrobiłem jedną misję główną, bawiąc się najpierw w misjach pobocznych. dopakowałem gadżety za to, na kampanię bedzie jak znalazł. daję więc szansę tej grze, chyba warta tego. tak jak dawidek pisał. ;P
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
ja grę mocno polecam. dzisiaj zaliczyłem misje 4 i 5, masakra klimacior w nich :). jak na razie to im dalej tym lepiej. misje poboczne również świetne . szczerze mówiąc bawię się chyba lepiej niż w Hitmanie. aż się boją co to będzie w nowym MGS bo obstawiam że będzie jeszcze lepszy ;p
 

Krycha1987

Banned
W pierwszej misji po tym jak musiałem ochraniać tego jegomościa a sam być jak terminator stwierdziłem że nie gram dalej, zakończyłem tę misję i dziękuje. To miała być skradanka a nie kolejny COD.
 

MrDudi

Użytkownik
Użytkownik
w tej grze jest mnóstwo skradania. przechodzę grę na poziomie "realistyczny" i nie raz musiałem restartować multum razy ale to sama przyjemność. pewnie że można przejść w stylu rambo ale takie urozmaicenie od twórców, co kto lubi. ja wszystkie misje staram się zaliczyć w stylu "pantera", najlepiej samym pistoletem i nożem(plus snajpera jak doszła :D). a jak mnie wyczają i jest afera to zazwyczaj restartuję sobie checkpointa :p wczuche mam ostrą. ta gra to skradanka i nie powinieneś rezygnować po pierwszej misji ale jak tam chcesz.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Krycha, słuchaj MrDudiego! dziś zrobiłem kilka misji, skradanie to podstawa w tej grze! wczutka rzeczywiście jest zaje.bista. pierwsza misja też mnie zmyliła, przyznaję. ;P
 

Mario10

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie jedna z lepszych gier na Xa świetne zróżnicowane misje i to co tygryski lubią najbardziej kupa skradania. Już dawno się przymierzałem do Blacklist ale jak zwykle brak czasu a teraz nie mogę się oderwać. Grafika fajna, misje urozmaicone. Skradanka pełną gębą, tylko grać, grać, grać. Polecam
 

Do góry Bottom