Tom Clancy's The Division wykorzysta w pełni moc PlayStation 4 i Xbox One, zdaniem producentów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Snowdrop Engine to najnowszy silnik graficzny Ubisoftu, który pokazuje pazur w grze Tom Clancy's The Division. Zdaniem przedstawicieli firmy jest w stanie zaprezentować zupełnie nową jakość generowania oświetlenia i wycisnąć ostatnie tchnienie z PlayStation 4 i Xbox One.

Kampania promocyjna Tom Clancy's The Division ruszyła pełną parą, a twórcy gry wypowiadają się na wszelkie tematy związane z grą. Najbardziej ekscytującą rzeczą jest oprawa graficzna, za którą odpowiada nowoczesny silnik graficzny Snowdrop. Zdaniem oficjeli Ubisoftu wykorzystuje w pełni moc konsol obecnej generacji.

Magnus Jansen, dyrektor kreatywny gry wypowiedział się w kwestiach czysto technicznych na łamach EPNdotTV. Jego zdaniem wykorzystano maksymalnie zdolności obliczeniowe obecnych platform.

''Przy użyciu silnika Snowdrop jesteśmy w stanie wykorzystać w pełni moc obliczeniową obecnych platform do grania. Na komputerach PC jest duże zróżnicowanie i multum opcji, które możesz efektywnie wykorzystać. (. . .) Dla nas to powód do dumy i zadowolenia, że jesteśmy w stanie na każdej platformie udostępnić grę, która maksymalnie wykorzysta moc obliczeniową ich sprzętów.''
Miejmy nadzieję, że premiera gry Tom Clancy's The Division obędzie się bez większych wpadek i otrzymamy produkt przetestowany i kompletny. W świetle tych słów wychodzi na to, że faktycznie producentom potrzebny był dodatkowy czas na przygotowania gry, aby dopracować ją na każdej z platform.

Tytuł zadebiutuje na rynku już 8 marca tego roku.

 

warone

Banned
Użytkownik
Nie wierze w ten bełkot o wyciskaniu maxa z konsoli bo po pierwsze wszyscy to mówią po drugie już nie raz inne studia udowadnialny ze jak chcą stworzyć piękna grę to potrafią i często tak było po słowach poprzedników ze wyciągnęli już max z konsoli a po czasie ktoś wyciąga więcej .Czyste gadanie by zainteresować łowców pikseli i detali i innych .
 

rgh2.0

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie tak jest z każdą grą na trailerach wygląda cudownie a po kupnie rozczarowanie... Kupie grubo po premierze jak BD w rosadnej cennie bo póki co za preoder ok 300zł to jest bez sens bo można zakupić 2-3 gry za to że dłużej się poczeka.
 

rgh2.0

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Każdy producent zachwala jaką to petarde wydaje. A fak faktem się mija z prawdą
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie chce mi się wierzyć w bełkot Ubisoftu
 

warone

Banned
Użytkownik
Dla mnie tak jest z każdą grą na trailerach wygląda cudownie a po kupnie rozczarowanie... Kupie grubo po premierze jak BD w rosadnej cennie bo póki co za preoder ok 300zł to jest bez sens bo można zakupić 2-3 gry za to że dłużej się poczeka.

Za 200 zl kupisz ta grę w edycji GOLD
 

rgh2.0

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W wersij cyfrowej? Czy disc?
 

warone

Banned
Użytkownik
Cyfrowej na Argentynie na swoim koncie nie żaden profil.
 

rgh2.0

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A z płatnoscią niby jak kredytów polska czy prepaid też pujdzie?
 

warone

Banned
Użytkownik
Ja podpiąłem swoja kartę bankowa (Mastercard) Visa wiem ze też działa i bez problemu przez PC po zmianie IP przez VPN zakupuje gry na obcych rynkach . Po zakupie bank sam przelicza kwotę z twojej waluty na odpowiednia co do zakupu.Sa kalkulatory walut dostępne gdzie możesz obliczyć koszt gry na złotówki i inne waluty są tez strony gdzie śledzić najtańsze rynki do każdej gry i DLC
 

rgh2.0

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A jak ktoś nie posiada karty kredyt. To jak może sobie poradzić?
 

warone

Banned
Użytkownik
Darmowa wirtualną kartę załóż na ING chyba nawet lub innych Polskich bankach przelewasz tam kwotę i tym płacisz.
 

rgh2.0

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dziękuje za informacje
 

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wczoraj płaciłem debetówką aliora + argentyński vpn i wyszło 180,91 PLN za edycję gold.

Alior, Deutche i ING nie dolicza prowizji za przewalutowanie i wychodzi tyle co na http://www.digitalgamesprices.com/
U innych trzeba doliczyć 3-6%.
 

Do góry Bottom