Tomb Raider (2013) RF.X360-CLUB / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
rozumeim ze werfikacji i autofix zmieni sie w abgxie w dniu premiery ? więc czy nagram płytke przy takiej samej opcji jak teraz na screenie a później to do obrazu już nic dogrywane w abgx w dniu premiery nie będzie tak ?
 

Wojtek1989PL

Użytkownik
Użytkownik
Tomb Raider (2013) RG.X360-CLUB / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

Przelec abgxem dla pewnisci sciagniety obraz i wypalaj i smialo graj tyle w temacie.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Przeleciałem tylko jest autofix failed i nie wiem czy wynika to tylko wyłącznie z powodu braku w bazie (via screen z 1# post).
W momencie premiery (pojawi sie w bazie ?) już odrazu wbija na zielono ?
Bo abgx w ogóle nie sprawdza reszta jak przy autofixie zielonym.
 

Wojtek1989PL

Użytkownik
Użytkownik
Tomb Raider (2013) RG.X360-CLUB / POLSKA WERSJA JĘZYKOWA

To jest gra xgd2 a z tego co wiem wszystkie gry xgd2 beda w nowym abgx na zolto swiecic ;p chyba ze sie myle?
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mylisz się.
 

xxxboxxx

Użytkownik
Użytkownik
witam, posiadam lt 2.0 . ihasa z softem verbatim, i taraz pytanie jak nagrac ta gre ?? mam esperanzy plyty ale tj gra pod xgd2 wiec zmieniac cos podczas nagrywania?
 

TigraTeam

Banned
witam, posiadam lt 2.0 . ihasa z softem verbatim, i taraz pytanie jak nagrac ta gre ?? mam esperanzy plyty ale tj gra pod xgd2 wiec zmieniac cos podczas nagrywania?
puszczasz profilaktycznie przez abgx i nagrywasz
 

xxxboxxx

Użytkownik
Użytkownik
puszczasz profilaktycznie przez abgx i nagrywasz
a plyty esperanzy nie bd przeszkadzac? i jakim programem to nagrac??img burnem z ustawieniami pod xgd3??
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
imageburnem palisz a ustawiasz pod swoje ID plyt , obraz mozesz dla pewnosci przeleciec abgx to jest xgd2 :) wiec topologi nie dogra tak jak ma to miejsce z grami xgd3
 

xxxboxxx

Użytkownik
Użytkownik
imageburnem palisz a ustawiasz pod swoje ID plyt , obraz mozesz dla pewnosci przeleciec abgx to jest xgd2 :) wiec topologi nie dogra tak jak ma to miejsce z grami xgd3
a gdzie znajde ustawienie id pod plyty esperanza do iimg burn?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
sprawdz jakie sa id twoich plyt
 

Wojtek1989PL

Użytkownik
Użytkownik
skoro sie myle to moze mnie popraw?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
na zołto jak sa jest oki to jest ze nie ma tego w bazie i po premierze moze nawet tez to wyskoczyc jesli o to wam panowie chodzi
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
skoro sie myle to moze mnie popraw?
Twoje pytanie było tak skonstruowane, że nie ma co dopowiadać.

"wszystkie gry xgd2 beda w nowym abgx na zolto swiecic ;p chyba ze sie myle?"

Mylisz się, w nowym abgx gry xgd2 także powinny świecić na zielono.
 

didas92

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
wypalone zwykla nagrywarka, dziala wszystko. lt30.
Gierka miodzio.
 

lukaszkulpinski

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam problem z zainstalowaniem gry na dysku,przy próbie instalacji od razu wywala komunikat o szmatce.
Gdy uruchomiłem grę z płyty to wszystko ładnie pięknie zaczeło działać do momentu kiedy musiałem znaleźć nadajnik dla żołnierza z okrętu który był ranny w nogę(9% gry).
Przy powrocie do niego z nadajnikiem przy uruchomionym przerywniku filmowym postać lary się zacieła i dalej nici z grania(podzas naciskania jakiegokolwiek klawisza cały czas była informacja o wczytywaniu).Powrót do menu konsoli jedynie pomógł,teraz gdy próbuje zagrać ponownie zacina się mniej więcej cały czas w tym samym miejscu.
Jakieś pomysły co może być przyczyną?Może ma ktoś podobny problem.
Nagrywane Ihasem przy prędkości 2.4,wcześniej również wrzuciłem grę przez abgx-a bo zawszę to robię przed nagrywaniem.
Może tą gre trzeba jakoś inaczej nagrać?
Jest to druga gra po fifa 2013 z którą mam problem że się zacina lub nie chcę się zainstalować na dysku.
 

mrowa110

Użytkownik
Użytkownik
Xgd2 nagrywaj zwykła wypalarka
 

lukaszkulpinski

Użytkownik
Użytkownik
To znaczy?
Nagrywarkę mam tylko jedną,specjalnie kupiłem Ihasa do gier na xboxa.
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego zwykłą? A czym się różni nagrywarka IHS od innego shitu? Nie miałeś żadnego problemu przy wypaleniu i weryfikacji? Na pewno nie dograłeś topologii? Skoro wywaliło ci szmatkę tzn. że jest źle nagrane.
 

lukaszkulpinski

Użytkownik
Użytkownik
Widocznie rzeczywiście źle nagrałem.
Nagrywając 2 raz nie wrzucałem obrazu przez abgxa tylko od razu wypalałem w imgburnie,wyłączyłem neta i antywirusa i wszystko ok.
Weryfikacja po wypaleniu przeszła pozytywnie a gra normalnie się zainstalowała na dysku.
Tak więc problem rozwiązany :)
Pozdro
 

Do góry Bottom