Tomb Raider 2014 ze zdrapki - Jaka to wersja językowa ??

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie.
Czy ktoś może wie w jakiej wersji językowej jest Tomb Raider 2014 ze zdrapki której zdjęcie wklejam poniżej ?? Na pewno konsola która zawierała zdrapkę nie była z polskiej dystrybucji.



 

RocketFuel09

Użytkownik
Użytkownik
Gra pewnie będzie z polskim dubbingiem jak aktywujesz ją na polskim livie. Przynajmniej tak mi się wydaje.
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Pisałem do microshitu ale nikt tam nie wie, napisali żeby wpisać i sprawdzić hehe. A ja właśnie chciałem ją sprzedać na allegro tylko nie wiem jaka wersje jezykowa podac :)
 

Higinn

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem swego czasu "angielską" zdrapkę. Po wprowadzeniu zainstalowała się ładnie polska wersja z dubbingiem.
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Podaj kod to sprawdze:D

Przekaz myśli
 

deloppl

Użytkownik
Użytkownik
Czy to się opłaca ci sprzedać? Jak dostaniesz 10-15zł ; )
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
po 15 zł są konta na 24h bez przenoszenia licencji, zdrapki są po min 30 zł z polska wersją, a ja mam kilka sztuk :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy to się opłaca ci sprzedać? Jak dostaniesz 10-15zł ; )
Dobrze mówi :) Wg mnie szkoda sprzedawać za taką marną kasę, gra warta przejścia, bo jest ciekawa :)

po 15 zł są konta na 24h bez przenoszenia licencji, zdrapki są po min 30 zł z polska wersją, a ja mam kilka sztuk :)
Co Ty mówisz za głupoty? Wcześniej za 18zł widziałam zdrapkę z pl dubb, a nie konto (Teraz widzę za 19.90). Ja kupiłam za 24 zł zdrapkę z polskim dubbingiem, później staniało :)
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Tak widziałem zdrapki poniżej 20 zł, ktoś je hurtem sprzedawał ale juz sie wyprzedał, teraz cena oscyluje w granicach okolo 25-30 zł. Taniej da sie kupic tylko konto z grą nie zdrapkę.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak widziałem zdrapki poniżej 20 zł, ktoś je hurtem sprzedawał ale juz sie wyprzedał, teraz cena oscyluje w granicach okolo 25-30 zł. Taniej da sie kupic tylko konto z grą nie zdrapkę.
Jestem kobietą, a nie mężczyzną to tak po primo. Nawet wypowiadam się jako "ona", a nie on. A to wg Ciebie co jest (za 19.90 kod z pl dubb) ? Tomb Raider PL X360 / KOD AUTOMAT 24/7 (4193455891) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Przepraszam powinno być koledzy i koleżanki :) Tej aukcji nie zauważyłem, pewnie dlatego ze wpisywałem w wyszukiwarce Xbox 360 zamiast x360. Duża część osób na pewno zrobi identycznie i nie znajdzie tej aukcji :) Dam znać czy udało mi się je sprzedać drożej za kilka dni :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja wyszukuję po kategorii Microsoft Xbox 360, wpisałam tylko Tomb Raider i mi samo wyskoczyło, aczkolwiek no..dopiero w aukcjach niżej, na samej górze wyskakują te droższe :p Już kilka razy udało mi się grę taniej kupić poprzez zjechanie niżej na aukcje :p W każdym razie życzę powodzenia i później się pochwal jaki efekt :)
 

Do góry Bottom