Tomb Raider język gry

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

BinduS

Użytkownik
Użytkownik
Witam otóż mam problem z tą grą gdyż przepuszczając przez abgx'a obraz ewidentnie pisze ze jest jezyk polski. Włączając jednak grę nie ma tego języka. Ktoś może wiedzieć o co chodzi?
 

Asuna

Dziewczyna
Dziewczyna
XBOX MANIAK
Użytkownik
W ustawieniach pogrzeb i zmień język na polski
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Region i jezyk w ust konsoli masz PL ustawiony??

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
ABGX nie podaje języka w grze , tylko język w dashu , spis acziwów itp.
 

BinduS

Użytkownik
Użytkownik
To może tak być, że ogarnąłem złą wstawke. Dzieki za rade na przyszłość Daniel :) Do zamknięcia
 

TigraTeam

Banned
Na pewno wstawka eng

zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom