Tony Hawk's Adrenaline

martwycx65

Użytkownik
Użytkownik
Tony Hawk's Adrenaline to dziesiąta gra w serii gier Tony Hawk's.

Tony Hawk's Adrenaline ma zostać wydany pomiędzy kwietniem 2009, a marcem 2010 na platformy Xbox 360 oraz PlayStation 3.

In May, Activision spoke more about the new game. During a quarterly earnings conference, the company again confirmed that the new game would "deliver the kind of breakthrough this franchise needs." At the same time, Activision confirmed that the new game would not be released in 2008, but is scheduled to be out before their 2010 fiscal year ends. This would put the window of release between April 1, 2009 and March 31, 2010.
Jakie macie przeczucia na temat tej gry ?
Co chcieli byście w niej zobaczyc ?


Moim zdaniem producenci chodz troche sprubują przyblizyc sie do serii Skate i wyprodukują coś w paru % podobnego .
 

Stan

Użytkownik
Użytkownik
hmmm - nie wiem się okaże

wg mnie najlepszy tony hawk's to jest pro skate 4 z ps2
 

martwycx65

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem najlepszy to był THPS3 :D
To była gra :) Miałem okres ze grałem dniami i nocami a pod koniec mojej kariery z THPS3 przeszłem w 10 min cała gre :D
 

Mixer

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym w niej zobaczyć więcej realizmu , ale bez przesady :p . Ale jak będą też comba , których się nie da wykonać w rzeczywistości a będą super efektowne to nie mam nic przeciwko . :p
 

martwycx65

Użytkownik
Użytkownik
Mogliby chodz troszke zwiększyć grawitację :D
Jeżeli to bedzie idealnie zrobiona gra to takie efektowne triki jakie były do tej pory mozna uznac :)
 

Do góry Bottom