Too Human

Radesito

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

mlodysz napisał:
Zassałem i lipa gra jest w NTSC, czy ktoś zna sposób na jej uruchomienie ( raczej nie ma jeszcze stealth patch) czy pozostaje tylko czekać na jakąś wersje pal ?
Ja mam oryginał NTSC/J i na mojej konsoli działa bez problemu - jest angielska wersja językowa.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Too Human

Plusy:
Bardzo dobra muzyka (pasuej do klimatu gry)
Grafika (przyzwoita)
Sterowanie bronia
Bossy


Minusy:
Kamera?
Czasami monotonna

Moja ocena gry :

8+ /10
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Too Human

Wlasnie ukonczylem Too Human. Mam nieodparte wrazenie ze tworcy gry skonstruowali ja tak zeby przechodzic ja 2 razy. Za pierwszym razem mamy zbyt slabe uzbrojenie i opancerzenie zeby pokonywac takie hordy wrogów oraz niektore lokacje w tych lasach sa niedostepne (nie mozna chodzic po wodzie i gasic ognia) . Grajac po raz drugi gra sprawia duza wieksza frajde. Ja skonczylem na 28 levelu, w jakims wywiadze wyczytałem ze mozna dojsc do levelu 50. Teraz juz nie umiera sie co 10 minut. Chociaz wieksze zgraje i bosowie i tak sa niebezpieczni :)
 

Kajro

Świeżak
Świeżak
Odp: Too Human

Too Human ma aktualizacje na płytce czy trzeba łączyć się z xbl??? Na chwile obecną x360 nie ma połączenia z netem :mad:
 

****Gold****

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
siema gram właśnie w tą giere i muszę powiedzieć że narazie jak na początek jest git ale nie mam pojecia co mam robić po tym ja zabiłem pierwszego bosa i dostałem się do tak jagby mini miasta w którym sobie kupiłem miecze i zbroję i nie mam pojęcia co dalej byłem już wszędzie i niewiem co mam zrobić proszę pomuście
 

Do góry Bottom