Too Human

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
W sieci pojawil sie release Too.Human.USA.XBOX360-iMARS.
Zassał juz ktos grał?? Bo nie wiem czy marnować płytke a Mercenaries 2 sie zblizaja :)
 

mlodysz

Świeżak
Świeżak
Odp: Too Human

Zassałem i lipa gra jest w NTSC, czy ktoś zna sposób na jej uruchomienie ( raczej nie ma jeszcze stealth patch) czy pozostaje tylko czekać na jakąś wersje pal ?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Too Human

Jest juz Too.Human.ASIA.XBOX360-SKY - Region Free
Własnie zasysym (cos wolno idzie). Podbno jest to bad kreon rip - ale chyba jak gramy offline to bez znaczenia?? (tak samo jest np z B:BC)
 
B

basa

Guest
Odp: Too Human

bad kreon jak jest to tylko dla starszych wersji iextreme 1.3 bodajze dla najnowszych jest ok
 

rafal19872

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

I jak grał w to juz ktos?
Opłaca sie sciagac?
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

Ta gra miała być po polsku ale z tego co wiem to wersje które s na necie nie maja polskich napisów.

Wiecie może czy wyjdzie polska wersja ??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Too Human

Tej gry podobno ma nie być po polsku...
 

cjb

Banned
Użytkownik
Odp: Too Human

ta oficjalnie na xbox fun day zaprzeczono polonizacji tej gry, a szkoda bo mój angielski nie na takim poziomie by pojąć całą fabułę ::)
 

Vegan

Banned
Użytkownik
Odp: Too Human

Witam chce sie dowiedzieć czy jest tryb CO-OP na jednej konsoli (Chce sobie pograć z kuzynkiem, a już wszystko ukończyliśmy .).
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

co do gry to dostaje b. słabe recenzje wady to:

- dziwna fabuła
- zwiększanie levelu bohatera nie ma takiego dużego wpływu na zadawane ataki
- ok 10h gamplay
- więcej spędzimy czasu w menu niż w grze ;-)
- jak giniemy musimy oglądać 20 sekundowa wstawkę ;-( do znużenia

narazie gram ale grze brakuje tego czegoś nie potrafię tego sprecyzować może dlatego że spodziewałem się właśnie innej gry podoba mi się styl walki robimy wszystko prawą gałką która jest niestety niedopracowana wiele razy uderzamy w powietrze zamiast przeciwnika nie mówiąc już o celowaniu z pistolety niby da się celować za pomocą gałki ale to jest tragedia ja naciskam spust aż złapie sam cel....napisze coś więcej jak skończę grac
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

Jak dla mnie gierka jest genialna. Jesli milbym oceniac to dalbym 9+.
Glowne zalety:

-ZAJEBISTY klimat
-swietne polaczenie mitologii nordyckiej z cyberswiatem
-swietnie poprowadzona fabula
-szybka, dynamiczna akcja, do tego mozna grac w trojaki sposob - jak w slashera, jak w strzelaninke albo opierajac sie na zdolnosciach specjalnych (czyli ogromna swoboda w stylu gry)
-grafika i efekty

Minusy?
Jest przede wszystkim za prosta, no ale ta wada dotyka ostatnio wiekszosci produktow, panuje moda na gry dla 3-latkow.
 

luk992

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

spox ta gra ;D

jesli ja macie to chetnie powbijam z wami lvl na xbl moj tag to luk994
zagadajcie na gg jak chcecie pograc ;) nr 7655000
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

Dla mnie też gierka super
+klimat
+walka gałką
+wymagąjacy przeciwnicy jak jest pare mini bosów
+ładna grafika
+ciekawa fabuła
+troche troszeczke do ME podobne

-kamera
- dziwne drzewko skilla
dla mnie 8/10
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Too Human

mnie najbardziej przeszkadza walka gałką oraz kamera :-X
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

walka gałką a czemu? można walić w każdą stronę jaką się chce nie ma ograniczeń chcesz w lewo to w lewo itp
 
B

basa

Guest
Odp: Too Human

Do gałki mozna sie przyzwyczaic , na poczatku tez mi przeszkadzala , teraz po przejsciu do konca gram od nowa i całkiem nowe doznania jak sie juz przyzywczailo do walki galka :)
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Too Human

na plus
1. gra wciaga ma klimat
2. dobra grafika
3. dobra muzyka

na minus
1. sterowanie galka (debilny pomysł ale mozna sie przyzwyczaic) jednak system jak np w SW:FU jest 10 x lepszy
2. dla mnie gra jest jakby za trudna (albo mam za slabego zwodnika) bo umieranie po klikanascie razy przy planszy z bosem to jakas paranoja
3. animacja smierci - kto to wymyslil dlaczego nie da sie wyłaczyc

Reasumujac milion rzeczy cie wkurza ale i tak grasz po klika godzin z rzedu :) Ale tak sie zastanawiam czy w ogole ktos ta gre testował przed wypuszczeniem na rynek, czy tak sie spieszyli ze wypuscili to co zrobili??? Przeciez jak tyle osob na to narzeka to tzn ze sa to zle pomysly i powinny wyjsc w fazie beat testów....
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

Odpowiem CI na minusy:) więc mi sie gałką podoba możesz walić gdzie chcesz a jak będziesz nią robił 360 stopni to każdego pokolei walnies.Za trudna? nie trzeba dobre podejście po prostu z daleka bronią z bliska mieczem i runami gram chempionem.Animacja śmierci fakt że jest długa ale nic nie tracisz i wpadasz prawie w centrum walki
 

Protector

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

O co chodzi z tym, że jak sie wskoczy na robota to trzeba utrzymywać równowage i co dalej bo nie kumam tego? Jak go załatwić?
BTW. nic specjalnego ta gra, ale można pograć.
 

luk992

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Too Human

Protector napisał:
O co chodzi z tym, że jak sie wskoczy na robota to trzeba utrzymywać równowage i co dalej bo nie kumam tego? Jak go załatwić?
BTW. nic specjalnego ta gra, ale można pograć.
jak sie juz utrzymiesz na nim to galka w dol i go rozwali :p
 

Do góry Bottom