Trailer pierwszego DLC "Revolution" do Black Ops 2 już jest!

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Trailer pierwszego DLC "Revolution" do Black Ops 2 już jest![Update]


Światło dzienne ujrzał trailer pierwszego DLC do Black Ops2 o nazwie Revolution. Przedstawia on wszystkie 4 mapy, oraz ujawnia, uwaga, nowy tryb w rozgrywce zombie! Tradycyjnie już, więcej informacji w rozwinięciu newsa.
Dla przypomnienia przedstawiamy opisy map, które pojawiły się już wcześniej. Pod spodem obiecany trailer, który wyjaśnia więcej niż milion słów.

Mapy:

Hydro- duża mapa, na której będzie tama oraz woda. Gracz będzie mógł wykorzystać te elementy na swoją korzyść, utrudniając życie drużynie przeciwnej.

Downhill- średnich rozmiarów lokacja znajdująca się w Alpach francuskich, z wyciągiem krzesełkowym i domkiem umiejscowionym w kluczowym punkcie mapy.

Grind- mapa stylizowana na mały skate park. Jej głównym przeznaczeniem jest niczym nieskrępowana, szybka rozgrywka w stylu serii COD.

Mirage- mapa znajduje się na pustyni Gobi. Gracz będzie mógł wykorzystać piasek i wydmy w celu uzyskania przewagi nad wrogiem(różnica wysokości). Na samym środku mapy znajduje się sanktuarium, które ma służyć jako punkt zapalny.

Die Rise(zombie)- mapa położona w Chinach, inspirowana pracami MC Eschera.


Nowy tryb w zombie nosi nazwę "turned" i pozwoli graczowi wcielić się w zombiaka, którym będzie musiał zabić innych graczy! A jak wam podobają się elementy wprowadzone w tym DLC?

Dodatkowy komentarz wideo


Źródło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
No i właśnie, 'Peacekeeper' do multiplayera. Dziękuję i pozdrawiam. Zakładam że wyjdą jeszcze z 3 takie paczki DLC i w każdym będzie broń, ludzie kupią bo będą chcieli być lepsi od innych.
COD will never be the same...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ten koleś w filmiku tak się podnieca, że pierwszy raz w historii Call of Duty dają nam jedną broń w DLC, jakby te DLC było na serio jakieś "revolution"...
 

lasyk

Banned
Użytkownik
Rewolucja w dziedzinie DLC!! Pierwszy raz w historii będziemy mieli zaszczyt zagrać na NOWYCH 4 MAPACH!! Bijcie pokłony twórcą i wyskakujcie z 40zł.. Makabra.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
prędzej sprzedał bym konsolę niż bym zakupił takie DLC :/
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
no nareszcie już 29 stycznia na xbox. Zombie !!!
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Rewolucja w dziedzinie DLC!! Pierwszy raz w historii będziemy mieli zaszczyt zagrać na NOWYCH 4 MAPACH!! Bijcie pokłony twórcą i wyskakujcie z 40zł.. Makabra.
Hahaha chyba wzieles sobie nazwe dlc zbyt doslownie.
No ale co ja bede mowil o nazwach w bf3.
W CoDzie zawsze o cos trzeba sie przyczepic :)

Tak jak pisalem bron bedzie w multi i dawac moje 5zl o ktore sie zakladalem.
Po drugie w filmiku mowi ze peacekeeper bedzie cos ala assault i smg czyli bedzie OVEEERPOWER :D Na bank bede go uzywal mmmm! Juz doczekac sie nie moge.
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno nowa pukawka będzie overpower by kupować dlc, a potem patch by osłabić pukawkę. Jest kasa, JEST :)
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już się nie mogę doczekać peacekeeper'a wreszcie będe lepszy od innych graczonobków ! :)
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
tylko ci co maja za duzo kasy poleca na to ehhh stary dobry cod wroc !!
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Alert Znowu zaczynacie? Temat o DLC do Black Ops 2, a wy najeżdżacie na to jakie to EA niedobre, Battlefield to shit, a DLC jest najgorsze jakie wyszło. Dajcie sobie na wstrzymanie i trzymajcie się tematu newsa!

 

DarkDevil03

Użytkownik
Użytkownik
O, miło mi, że ktoś wstawił mojego newsa z innej strony internetowej :).

Już się nie mogę doczekać peacekeeper'a wreszcie będe lepszy od innych graczonobków ! :)
Skąd ta pewność? Wszyscy z uporem maniaka twierdzą, że broń jest OP, podczas gdy nawet nie udostępniono statystyk broni. Poza tym nie sądzę, żeby ktoś kupował DLC tylko ze względu na JEDNĄ dodatkową broń.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Nowy tryb zombie zapowiada się wyśmienicie, chętnie bym zagrał. W końcu jakaś ... zmiana :D Mapy multi efektowne, ładne, ciekawe. Gdyby te DLC kosztowałoby 400 punktów, a nie 1200 punktów, kupiłbym.
 

DarkDevil03

Użytkownik
Użytkownik
Nowy tryb zombie zapowiada się wyśmienicie, chętnie bym zagrał. W końcu jakaś ... zmiana :D Mapy multi efektowne, ładne, ciekawe. Gdyby te DLC kosztowałoby 400 punktów, a nie 1200 punktów, kupiłbym.
Najlepsze jest to, że po raz pierwszy będziemy mogli zagrać jako zombie :D. Nie mogę się doczekać. Druga rzecz, to mapy interaktywne. Czyli poruszające się gondole i działająca tama na mapie hydro. Z tego co mapiętam to poprzednie odsłony nie miały ani interaktywnych map ani dodatkowych broni w DLC.
 

Do góry Bottom