• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Trailer Transformers: Dark of the moon. Czyli odgżewane roboty cd.

Status
Zamknięty.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Trailer Transformers: Dark of the moon. Czyli odgrzewane roboty cd.

Nie tak dawno miałem okazję informować Was o planach wydawniczych Activision. Wspomniano w nich o kolejnej części Transformers. Przyszła więc pora na szczegóły w tej sprawie a dokładniej rzecz biorąc na pierwszy trailer Transformers: Dark of the moon.

Dark of the moon będzie oparty na filmie pod tym samym tytułem, który pojawi się w kinach lipcem tego roku.

Jeżeli gra powtórzy „sukces” poprzednich odsłon – na rynku pojawi się kolejny … przeciętniak. Mam nadzieję, że w tym przypadku będę się mylił, jednak zbyt mocno eksploatowany temat staje się po jakimś czasie nudny (przyp. na przestrzeni ostatnich 3 lat mieliśmy trzy gry osadzone w tym uniwersum).

Zanim przyjdzie nam się jednak przekonać jak poradzi sobie na rynku Dark of the moon, minie jeszcze trochę czasu. Warto do tego momentu śledzić oficjalną stronę gry i jej profil na Facebook-u w poszukiwaniu nowych ciekawych informacji.

Źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze to grafika pewnie znowu będzie 100 razy słabsza niż efekty w filmie... Dobrze że pod Optimusa głos podkłada Peter Cullen, bo w innym przypadku nie dość że gra by była słaba graficznie, to w żadnym stopniu klimatem nie przypominałaby filmu.

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
Te gry moga miec taki potencjal... niestety tworcy nie umia sie za nie dobrze zaprawic i powstaja przecietniaki w ktore nikt nie chce zagrac...

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie co Wy chcecie :)

jedyna owszem nie postarali sie... ale druga czesc byla naprawde dobra :) moze nie byl to jakis hit ale przeszedlem cala i nawet mnie nie znudzila.
tak wiec jak trzecia czesc zrobia podobnie badz jeszcze lepiej to pewnie przypykam :)

Status
Zamknięty.

Do góry