Transfer Kit - wymagania

Ino

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Mam bardzo ważne pytanie. Mam zamiar kupić nowy dysk do xboxa. Obecnie mam 20 gb, ale chcę kupić 250gb. I tu zaczyna się problem. Wiem, że do przeniesienia zawartości ze starego dysku potrzebny jest Transfer Kit. Na youtube widziałem mnóstwo filmików jak to się robi i wszystko wydaje się proste. Z tym, że ja mam problem. Ja posiadam tylko jedną kieszeń do dysku. Na wszystkich filmikach są dwa dyski i każdy jest w oddzielnej kieszeni. Czy jest możliwość przeniesienia zawartości ze starego dysku na nowy posiadając TYLKO JEDNĄ kieszeń?
Proszę o pomoc! Jestem w kropce! ._.
 

Dosiapl

Użytkownik
Użytkownik
Transfer Kit podłącza do konsoli (przez USB), a w drugą część wpinasz nowy dysk, wkładasz płytę (która jest w zestawie kit'u) i postępujesz zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie, ewentualnie podpinasz najpierw stary dysk do komputera, przez specjalny program robisz kopie plików, a później drugi dysk i wgrywasz na niego to co wcześniej skopiowałeś. No albo najprościej po prostu zrobić to pendriwem : )
Jeżeli pomogłem podziękuj : )
 

Ino

Użytkownik
Użytkownik
Tylko, że kita raczej nie da się podłączyć bezpośrednio do "nagiego" dysku takiego jak ten
, no nie? Da się tylko przez dysk w kieszeni http://zima1978.webd.pl/redbox/grafa/DYSK%20X360.JPG. W tym tkwi problem. Wygląda na to, że będę musiał albo kupić jeszcze jedną kieszeń, albo użyć komputera i tego "specjalnego programu". I tu nasuwa się kolejne pytanie... Czy do tego będę potzebował kita i jakiego programu do tego użyć?
 

ABECBRADIO

Użytkownik
Użytkownik
A w jakim systemie plików są zapisywane dane na dysku xboxa - nie FAT 32 lub podobny? Sądzę, że MS jest zbyt leniwy i taki proces kopiowania zawartości dysku można spokojnie przeprowadzić za pomocą komputera, choć moge się mylić. W końcu to są zwykłe dyski SATA i raczej nie powinno być wielkiego problemu, żeby przekopiować zawartość jednego na drugi. Wiek ktos jaki to system plików?
 

Dosiapl

Użytkownik
Użytkownik
 

Ino

Użytkownik
Użytkownik
Tylko, że mój PC jest jeszcze na gwarancji, więc nie mogę nic w nim sam montować... ._. wygląda na to, że nie mam możliwości kombinowania, tylko muszę kupić drugą kieszeń, albo użyć pena. A właśnie, czy kopiowanie za pomocą pena wygląda jakoś normalnie, czy też trzeba podłączać dysk xboxa do PC i też tak wsztstko zaznaczać i wogóle, czy nie i wystarczy, że włożę pena do usb konsoli i wybiorę, co chcę przenieść na niego?
 

Dosiapl

Użytkownik
Użytkownik
Wystarczy, że wybierzesz i skopiujesz, czy jak tam chcesz - przeniesiesz : )

Pomogłem, kliknij dziękuje : )
 

Ino

Użytkownik
Użytkownik
A czy za przenośny dysk może posłużyć mp3/mp4/ipod?
 

Dosiapl

Użytkownik
Użytkownik
oczywiście, wystarczy go tylko odpowiednio sformatować w Xboxie, a wcześniej do systemu FAT32, jeżeli w takowym nie jest

Pomogłem, kliknij dziękuje : )
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
A w jakim systemie plików są zapisywane dane na dysku xboxa - nie FAT 32 lub podobny? Sądzę, że MS jest zbyt leniwy i taki proces kopiowania zawartości dysku można spokojnie przeprowadzić za pomocą komputera, choć moge się mylić. W końcu to są zwykłe dyski SATA i raczej nie powinno być wielkiego problemu, żeby przekopiować zawartość jednego na drugi. Wiek ktos jaki to system plików?
tak , system plików na dyskach Xboxa360 to FatX :p
 

Do góry Bottom