Trial na 48h nie działa

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

yunker

Świeżak
Świeżak
Sprawdzcie n akonsoli po silverem czy maci ete triale czy pousuwala ?
 

Pikaczu

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie Ci się trial skończył, więc go nie ma.
 

yunker

Świeżak
Świeżak
Fakt taka opcja istnieje :)
 

kris1977

Użytkownik
Użytkownik
To pedały z Microsoftu!

Nie dość że grube hajsy trzeba płacić za konsole, płacić za możność gry przez internet to jeszcze takie numery odwalają że jak coś się uwali to My użytkownicy tylko na tym tracimy.

Wychodzi na to że konkurencja Microsoftu czyli Sony, bardziej dba o swoich klientów...
Bo ja wiem sony swego czasu miało wielkie problemy z PSN i kiedyś awaria trwała z miesiąc i po fakcie się przyznali.
Fakt za XBL się płaci ale roczny abonament przekładając na miesiące to nie są to jakieś gigantyczne pieniądze.Ja nie mogę złego słowa powiedzieć a mam konsolę od 2006 i tak na dobrą sprawę nigdy się nic złego nie działo.Teraz takie jaja wyszły ale chyba szybko(oby)naprawią i będzie git.
 

yunker

Świeżak
Świeżak
W klepałem nowy trial i lipa niedziała .
 

ShiLLe

Użytkownik
Użytkownik
Da się może sprawdzić do kiedy będzie aktywny trial nie wchodząc do jakiejś gry/aplikacji, która korzysta z Golda.
 

wesleykzk23

Użytkownik
Użytkownik
ja tez dzwoniłem tam do nich i powiedzieli ze nie jestem jedyna osobą która do nich zgłasza ten problem i ze może jutro będzie a jak nie jutro to w środę
 

damianios

Banned
microsoft ciągnie taką kase z xboxa 360 że mógł by zadbać chociaż o komfort graczy:(
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
microsoft ciągnie taką kase z xboxa 360 że mógł by zadbać chociaż o komfort graczy:(
dba o komfort, ale nie tych co grają na trialach :)
 

sodi1008

Użytkownik
Użytkownik
i jak tam ludzie dxzialaja te triale? czy to tak losowo?

NO WIEC NA 1 PROFILU DZIALA A NA 2 NIE.. OBYDWA POLSKIE
 

przemekk2562

Świeżak
Świeżak
Spróbuje teraz wpisać może coś zadziała...
 

sodi1008

Użytkownik
Użytkownik
i jak?
 

mcmarycha

Użytkownik
Użytkownik
Ja wpisałem trial 48h od Capcon'a i działa :D
 

przemekk2562

Świeżak
Świeżak
Nadal nie działa, wciąż w grach występuje komunikat 'Your Gamer Profile does not have Xbox LIVE play privileges'
 

damianios

Banned
to naprawili już te kody czy nie? Mógł by ktoś udzielić jednoznacznej odpowiedzi?
 

bert93

Użytkownik
Użytkownik
Tej ziomy..To jeśli kupie golda na 3 msc to będzie działał? a raczej powinien chyba działać, tylko krucho z kontem bankowym :/ Jutro jak nie będą działały triale to dzwonie do M$ bo dzisiaj nie miałem czasu
 

sodi1008

Użytkownik
Użytkownik
w takim razie lipa. bede sprawdzac co jakis czas, a znamy inny sposob na triale niz MHF?
 

przemekk2562

Świeżak
Świeżak
Nie działają... wpisywałem przed chwilą i wciąż to samo... dodam że konto jest na PL choć i tak to pewnie nie ma znaczenia...
 

bert93

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiadomo...Nie którym działają triale nie którym nie proste chcesz to sprawdź
 

RobsoR12

Świeżak
Świeżak
Sorry troszke za offtop ale znalazła by sie osoba która by wytłumaczyła na pw jak zdobyć darmowe triale ? Za chiny nie moge tego ogarnąć . Z góry dzieki .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom