Tritony AX PRO 720 czy Turtle Beach x41

pociok14

Świeżak
Świeżak
Witam. Poszukuję jakiegoś kozaka który wypowiedziałby się w tej sprawie.:tennis: Zamierzam kupić słuchawki do konsoli Xbox 360 i zastanawiam się które będą lepsze Tritony ax PRO 720 czy Turtle Beach x41? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tych słuchawkach,wymienić wady i zalety?
Może ktoś mi zaproponuje lepsze słuchawki od tych. Mają to być słuchawki tylko do grania w głównie FPS więc zależy mi bardzo na dźwięku przestrzennym(kroki) Czekam na Wasze wypowiedzi. Z góry dzięki! Pozdrawiam
:wink:
 

sognipl

Banned
Użytkownik
Tritony to przereklamowane, zawyżone cenowo gówno, kiepsko wykonane, dużo problemów z kablem ludzi mieli...przy takiej cenie wyglądają słabo...
Ogarnij temat mixampa+dobrych otwartych sennheiserów


PS. nie miałem tritonów, ale byłem nimi zainteresowany i dużo poczytałem.
 

pociok14

Świeżak
Świeżak
A jakie masz obecne słuchawki?
 

sognipl

Banned
Użytkownik
Jeszcze używam Senków hd 380 (jeszcze, bo właśnie je wystawiłem), lecz są lepsze modele Sennheisera typowo "do grania" (właśnie otwarte, np hd 555 - miałem i bardzo polecam), lecz przy słuchawkach otwartych musisz się liczyć z tym, że głośność wydobywająca się z nich "na zewnątrz" jest prawie tak duża jak w przypadku gry na głośnikach...po prostu przez to słuchawki są mało uniwersalne, niesprawdzające się kiedy chcemy ich używać "mobilnie" (mp3/telefon) i często-gęsto mają dużego jacka (średnio wygodny).
 

pociok14

Świeżak
Świeżak
Rozumiem. Może wiesz o co chodzi z zakłóceniami w TB x41?
 

sognipl

Banned
Użytkownik
Nic o tym nie wiem, wiem tyle, że turle beach również jest przereklamowane...jak szukałem słuchawek stricte do grania to oglądałem recenzje ich topowych modeli - jarali się nimi hamburgery, które nie widziały nic innego...plasticzane wynalazki. Pewnie szukasz słuchawek z wbudowanym mikro - wg. mnie gra nie warta świeczki, dobry mikrofon kupisz już za 40-50zł, ja przerobiłem oryginalny headset od MS tak, że nie miał "pałąka" - i sprawdzał się bardzo dobrze.
 

pociok14

Świeżak
Świeżak
reff
 

pociok14

Świeżak
Świeżak
rff
 

pociok14

Świeżak
Świeżak
rffffffff
 

pociok14

Świeżak
Świeżak
reffffffffffff
 

Do góry Bottom