Trofea w Murdered: Śledztwo zza grobu ???

rebel1979

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzieńdoberek :play:

wczoraj grałem z moją :tits:żonką w Murdered: Śledztwo zza grobu

i tak gramy, gramy (2h30m ;)... i nie wpadło nam żadne osiągnięcie...

jest to wersja łyknięta z Golda... wydaje mi się, że coś tam powinno nam wpaść ale nic...

wie ktoś cosik na ten temat .?. dzięki z górki
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzieńdoberek :play:

wczoraj grałem z moją :tits:żonką w Murdered: Śledztwo zza grobu

i tak gramy, gramy (2h30m ;)... i nie wpadło nam żadne osiągnięcie...

jest to wersja łyknięta z Golda... wydaje mi się, że coś tam powinno nam wpaść ale nic...

wie ktoś cosik na ten temat .?. dzięki z górki
Tam późno wpadają osiągnięcia ;) Najpierw przejrzyj co jest w osiągnięciach to zobaczysz czego gra wymaga od Ciebie, żeby coś Ci wpadło. Ja tam wbiłam calaka :>
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzieńdoberek :play:

wczoraj grałem z moją :tits:żonką w Murdered: Śledztwo zza grobu

i tak gramy, gramy (2h30m ;)... i nie wpadło nam żadne osiągnięcie...

jest to wersja łyknięta z Golda... wydaje mi się, że coś tam powinno nam wpaść ale nic...

wie ktoś cosik na ten temat .?. dzięki z górki
Podepnij sobie konto pod https://gamercards.exophase.com/ będziesz wiedział jaki Archivement za co i co trzeba zrobić.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podepnij sobie konto pod https://gamercards.exophase.com/ będziesz wiedział jaki Archivement za co i co trzeba zrobić.
Na TrueAchievements.com jest to samo, nawet pokazuje które masz, a których Ci brakuje :D
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na TrueAchievements.com jest to samo, nawet pokazuje które masz, a których Ci brakuje :D
Na tym również :p i wjęzyku Polskim, jeżeli dana gra go posiada :p
 

rebel1979

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej <ok> np. odkryliśmy wczoraj te tzn. bojlery... na filmiku jest, że po zakończeniu tej historii powinniśmy otrzymać G20... a tu lipa :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@rebel1979 a wejdź na swój profil na Xbox.com i zobacz czy przypadkiem Ci aczki nie wpadły, a konsola Ci ich po prostu nie pokazała, bo tak też się zdarza :) Możesz to też sprawdzić w aplikacji Xbox na Win10 jeśli masz bądź apka na androida :)
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mnie dzieje sie tak ze mimo iz mam wykonane cos za co aczik powinien wpasc a nie wpada. Mialem na starej konsoli i na nowej rowniez ma to miejsce. Najpierw mialem problem z rise of the tomb raider i halo mcc, osiagniecie za przejscie lary mi nie wpadlo, gre skonczylem. Jakie bylo moje zdziwienie jak po 3 miesiacach od ukonczenia gry grajac w inna gre wpada mi info o zdobyciu osiagniecia. Teraz mam kilka osiagniec ktore mi nie wpadly w destiny. Ciul wie od czego to. Usuwalem profil i na nowo wprowsdzalem go na konsoli i nic. Wkurza to ale co zrobic

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

rebel1979

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@rebel1979 a wejdź na swój profil na Xbox.com i zobacz czy przypadkiem Ci aczki nie wpadły, a konsola Ci ich po prostu nie pokazała, bo tak też się zdarza :) Możesz to też sprawdzić w aplikacji Xbox na Win10 jeśli masz bądź apka na androida :)
byłem na profilu na Xbox.com i nie mam nawet ani 1% przejścia gry, a jestem w drodze do kościoła ;)...

na Forza Horizon 3 mam już ;) 5% i na Batman: The Telltale Series Episode 1 6%... ogólnie uwaga 160G... idę jak przecinak :play:
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale po co korzystać z zewnętrznych stron jak można wdusić gujdę, dać w lewo i nakierować na ikonkę pucharku. Nie dość że jest wszytko pod ręką to nawet w wielu grach pokazuje postęp w wbijaniu osiągnięcia. A dopiero jak nie wiemy jak wbić dane osiągnięcia to jest opcja znajdź pomoc lub przy tych bez opisu(ukrytych).

co do problemu grasz online czy offline ? Osiągnięcia wpadają tylko online.
 
Ostatnia edycja:

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@rebel1979 na bank nie grałem tak długo jak Ty, a wbiłem 105GS. Sprawdź czy jesteś online. To chyba jedyne wytłumaczenie poza jakąś usterką.
 

rebel1979

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale po co korzystać z zewnętrznych stron jak można wdusić gujdę, dać w lewo i nakierować na ikonkę pucharku. Nie dość że jest wszytko pod ręką to nawet w wielu grach pokazuje postęp w wbijaniu osiągnięcia. A dopiero jak nie wiemy jak wbić dane osiągnięcia to jest opcja znajdź pomoc lub przy tych bez opisu(ukrytych).

co do problemu grasz online czy offline ? Osiągnięcia wpadają tylko online.
hej ludziska przepraszam za zamieszanie... :spank:

nie miałem podpiętego kabla z internetu... normalnie, aż mi wstyd...

teraz wszystko gra i buczy... poZdrawiam

temat do zamknięcia ;)
 

Do góry Bottom