Tropico 4 opóźnione

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Zła informacja dla wszystkich miłośników strategii i władzy. Kalypso Media potwierdziło opóźnienie wydania Tropico 4.

Gra w wersji na konsolę Xbox 360 oraz komputery stacjonarne pojawi się na rynku dopiero w sierpniu. Na pocieszenie dla sfrustrowanym „dyktatorów” pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun gry.


Źródło: Tropico 4 opóźnione | XBOX Magazyn
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeszcze nigdy o tej grze nie słyszłałem, to jest arcade jakieś?
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Co to ma być za gra?? chodzisz i robisz zdjęcia to już się pale na zakup....
 

Szpaner94

Banned
@UP

Graliście kiedyś winne gry niż BF i GTA ?


BTW. Tropico na Xbox-ie ;). Nawet nie wiedziałem, że ktokolwiek planuje to wydać. Gierka nie jest na tyle fajna, żeby grać w nią całymi dniami. Ale ma swój specyficzny klimat.
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Tropico to strategia w ktorej wcielamy sie w kogos na ksztalt Fidela Castro i zarzadzamy tzw Republika Bananowa.
W tle oczywiscie mordujemy naszych przeciwnikow politycznych, wyprowadzamy kapital na wlasne konto w Szwajcarii itp :) Ma swoj klimat. Przy trojce spedzilem ladnych paredziesiat godzin i przestalem grac tylko ze wzgledu na bugi
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
@UP

Graliście kiedyś winne gry niż BF i GTA ?


BTW. Tropico na Xbox-ie ;). Nawet nie wiedziałem, że ktokolwiek planuje to wydać. Gierka nie jest na tyle fajna, żeby grać w nią całymi dniami. Ale ma swój specyficzny klimat.
tak, graliśmy. co nie zmienia faktu, że ta gierka jest mało znana, i 99% użytkowników czytających ten temat nigdy nie grało w to, lub nigdy nie słyszało
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Graliście kiedyś winne gry niż BF i GTA ?
TAk,grałem jeszcze w Call Of Duty :)
Co do gry to kiedyś coś tam slyszalem ale nie wiem o co chodzi :p
Więc na gre nie czekam..
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Mam prawo nie wiedzieć co to jest omg
Ale dzięki Specter już wiem mniej więcej
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Katastrofa, tyle czekałem na ten tytuł.. :D
Tropico 3 było na Xa ale nie grałem, ze strategii to Starcraft tylko :)
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Polecam, mimo koszmarnych bugow, zapoznac sie z trzecia czescia. Bawilem sie naprawde dobrze, gdyby nie te cholerne bugi i wieszanie sie gry, gdy osiagniemy pewna ilosc mieszkancow wyspy...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom